دیدار مدیرکل کانون آذربایجان شرقی با فرماندار و امام جمعه هشترود

مدیرکل کانون استان در دیداری جداگانه با امام جمعه و فرماندار هشترود در خصوص توسعه فعالیت های کانون در این شهرستان بحث و تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان حجت الاسلام علی رحیمی امام جمعه هشترود در این دیدار با اشاره به اهمیت کار فرهنگی برای کودکان و نوجوانان نقش کانون را در این زمینه بسیار موثر دانست و از تلاش های مربیان کانون در تربیت آینده سازان میهن اسلامی قدردانی کرد.

امینیان فرماندار هشترود در دیدار با مدیرکل کانون، با تقدیر از اهتمام کانون در خصوص راه اندازی دومین مرکز فراگیر استان در این شهرستان توسعه فعالیت های کانون را زمینه ساز پرورش کودکان و نوجوانان خلاق دانست و از حمایت همه جانبه فرمانداری برای تحقق این هدف خبر داد. در این دیدارها، علی بینش مدیرکل کانون استان با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص توسعه فعالیت های کانون در هشترود  این شهرستان را دارای ظرفیت های مهم برای افزایش فعالیت های فرهنگی دانست. وی با اشاره به تعطیلی موقت کتابخانه سیار روستائی این شهرستان تاکید کرد، این کتابخانه با سابقه ۲۴ سال فعالیت نقش مهمی در ارائه خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان روستایی داشته و انتظار می رود مسئولان شهرستان با بهره مندی از تمامی ظرفیت ها نسبت به تامین خودروی مناسب اقدام نموده تا کانون نیز در اسرع وقت نسبت به تجهیز و راه اندازی آن اقدام نماید

مدیرکل کانون استان با قدردانی از مساعدت های فرماندار و امام جمعه هشترود در این خصوص، اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد رشد و توسعه بیش از پیش فعالیت کانون در این شهرستان باشیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =