اولین دوره آموزش انجمن عکاسی کانون پرورش فکری استان اصفهان برگزار شد

مسئول آموزش و پژوهش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: با همکاری انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوره آموزش عکاسی ویژه مربیان این کانون به مدت 16ساعت در اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، عطیه آقا حسینی با بیان این خبر هدف از برگزاری این دوره را ارتقاء سطح مهارتی مربیان کانون پرورش فکری و همچنین اتکا به توانمندی های مربیان این کارگاه آموزشی اعلام کرد و اظهار داشت: این کارگاه آموزشی با حضور 17 نفر از مربیان  هنری و 2 نفر از مربیان فرهنگی سیار در محل کانون پرورش فکری برگزار شد.

وی ادامه داد: همچنین در این دوره اهمیت عکاسی تاریخچه عکاسی و ترکیب بندی در عکاسی سوژه یابی و نکات عکاسی با گوشی همراه توسط جناب آقای علیرضا کریمی صارمی آموزش داده شد که در ادامه مربیان شرکت کننده در این دوره آموزشی با حضور در میدان نقش جهان عکاسی کردند و سپس در کارگاه نقد و بررسی آثار شرکت کردند تا نقاط ضعف و قوت آنها بررسی شود.

مسئول آموزش و پژوهش اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در ادامه خاطر نشان شد:  مربیان شرکت کننده در این کارگاه یک پروژه عکاسی را  در بخش خیال پردازی کارگاه ترسیم نموده اند و قرار شد تا این پروژه آنان در گروههای نوجوان اجرا و ارائه شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =