مرکز ملی اسیتژ به برگزیدگان جشنواره تئاتر همدان جایزه اهدا می‌کند

مرکز ملی استیژ ایران با حمایت کانون پرورش فکری به برگزیدگان بخش‌های مختلف بیست‌وششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، جوایزی اهدا می‌کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیأت داوران مرکز ملی استیژ ایران با توجه به اهداف جهانی این مرکز و در نظرگرفتن گروه‌های مختلف سنی و تخصصی بودن این حوزه آثار ارائه شده را در چهار بخش مسابقه تئاتر خردسال، تئاتر کودک، تئاتر نوجوان و تئاتر خیابانی جداگانه مورد قضاوت قرار می‌دهد.

بر همین اساس نشست هیات داوران مرکز ملی اسیتژ ایران هم‌زمان با بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی در همدان برگزار شد.

این داوری را، زهرا صبری‌خیالی، مریم کاظمی، امیرحسن عسگری و امیر مشهدی‌عباس برعهده داشتند.

در این جلسه هیات داوران نظرهای خود را در مورد آثار راه‌یافته به جشنواره، با توجه به شاخص‌های یک نمایش ایده‌آل را مانند سیر داستان، بیان موضوع، فضاسازی مناسب، میزانس، انضباط و انسجام گروه اجرایی و طبق دیدگاه جهانی اسیتژ، خلاقیت و نوآوری در انتخاب موضوع، ایجاد تصاویر موثر برای انتقال مفهوم به مخاطب، بازیگری، اجرا، دکور، موسیقی و... بررسی و اعلام کردند.

یادآوری می‌شود مرکز ملی استیژ ایران در مراسم پایانی جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان در هر چهار بخش یک جایزه و یک لوح قدردانی به برگزیدگان اهدا می‌کند.

بیست و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۱۶ تا ۲۱ آبان‌ با دبیری مجید قناد و با شعار «تئاتر، کودک و طبیعت» در همدان در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =