اعضایی که برف زمستان و گرمای تابستان آنان را از کانون جدا نمی‌کند

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر قهدریجان گفت: از کودکی تا نوجوانی در تمام طول سال کانون پرورش فکری قهدریجان شاهد حضور اعضاء فعال خود است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان، الهام رضا زاده کانون پرورش فکری شهر قهدریجان را همیشه شلوغ و پر مخاطب معرفی و علت آن را اجرای برنامه های این کانون دانست و با بیان بخشی از این برنامه ها اظهار داشت: در هفته‌ کودک اعضاء مرکز با هدف ایجاد فضایی شاد در بین کودکان بیمار، نمایش خلاق در بخش اطفال بیمارستان شفا اجرا کردند و پس از آن برای کودکان قصه‌گویی انجام شد. همچنین بازی‌های مناسب برای کودکان بستری در این بیمارستان متناسب با سن و شرایط آنان طراحی و اجرا شد.

وی در ادامه خاطر نشان شد: همچنین در این برنامه یکی از اعضاء کانون ۲۰۰ دلار به عنوان جایزه به کودکان سرطانی اهداء کرد.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر قهدریجان در ادامه با بیان اینکه مشارکت کودکان در این برنامه‌ مثبت بسیار خوب و چشمگیر بود ادامه داد: همچنین  در هفته‌ کتاب نیز از اعضاء برتر کتابخوان کانون به صورت ویژه تقدیر شد.

الهام رضازاده در ادامه از معرفی شخصیت‌های مذهبی در میان کودکان سخن گفت و اظهار داشت: مناسبت‌های مذهبی بهترین موقعیت هستند که بتوانیم شخصیت‌های بزرگ مذهبی را به کودکان و نوجوانان معرفی کنیم. در این برنامه‌ها قولنامه‌ای را با اعضا طرح می‌کنیم و در هر مناسبت سعی می‌کنیم که ویژگی مثبتی را در خود پرورش دهیم و با خود شناسی قدمی به سمت خدا برداریم.

وی در ادامه به اهمیت کیفیت مطالعه در میان اعضاء نیز اشاره و خاطر نشان شد: همچنین با اجرای طرح تشویقی شیرین‌تر از عسل سعی کردیم کودکان و نوجوانان را هم به پر کردن ظرف عسلشان از کتاب‌های شیرین دعوت کنیم و هم روی کیفیت کتابخوانی اعضا کار کنیم.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر قهدریجان در ادامه با اشاره به اینکه شب یلدا در مرکز قهدریجان گرم از قصه‌گویی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها خواهد بود گفت: توسط کانون پرورش فکری فراخوانی میان پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها منتشر شده و از آنان دعوت شده تا در شب یلدا با اجرای قصه، تعریف خاطره و صحبت از آداب و رسوم کهن، گرمابخش یلدای اعضاء کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قهدریجان باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =