دیپلم افتخار مسابقه بین‌المللی نقاشی بلاروس به سه عضو کانون کرمان تعلق گرفت

اعضای کانون کرمان موفق به کسب دیپلم افتخار سیزدهمین مسابقه بین‌المللی هنر و گرافیک «سرزمین مادری» کشور بلاروس شدند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل کانون کرمان، نقاشی‌ ریحانه گل‌آقایی‌نژاد هشت ساله از مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو کرمان، آتوسا سرابندی هشت ساله از مرکز فرهنگی‌هنری شماه شش کرمان با مربی‌گری محبوبه نژادصادقی و امیرمهدی سلطانی ۹ ساله از مرکز فرهنگی‌هنری رفسنجان یک با مربی‌گری نگین خاندانی در سیزدهمین دوره مسابقه بین‌المللی هنر و گرافیک کشور بلاروس موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.

 این در حالی است که مینا عبدالله‌یار ۱۷ ساله از مرکز فرهنگی هنری شماره پنج کانون کرمان با مربی‌گری افسانه کرمی در کنار شش عضو دیگر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب جایزه(نشان اول) و دیپلم افتخار سیزدهمین مسابقه بین‌المللی هنر و گرافیک «سرزمین مادری» کشور بلاروس شد.

بنا بر این گزارش، ۵۳ عضو دیگر مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز دیپلم افتخار این رویداد هنری را به‌دست‌ آوردند.

گفتنی است، این ۶۳ عضو کانون در حالی این موفقیت را به‌دست آورند که در این رقابت هنری در سال ۲۰۱۸، تعداد ۱۰۶۱۵ اثر از ۳۲ کشور شرکت داده شده بود.

برگزار کنندگان این مسابقه علاوه بر این تعداد کودک و نوجوان ایرانی، آثار ۱۰۶ عضو دیگر کانون را نیز در نمایشگاهِ مسابقه در معرض دید علاقه‌مندان قرار دادند و به آن‌ها نیز گواهی شرکت اهداء کردند.

کانون در این مسابقه هنری با ارسال۵۱۲ اثر نقاشی اعضای خود شرکت کرده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =