مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس آذربایجان شرقی در تولیدات فرهنگی کانون

در دیدار مدیرکل کانون و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس آذربایجان شرقی در خصوص همکاری مشترک بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در این دیدار سردار عباسقلیزاده مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس با تقدیر از فعالیت های کانون استان در حوزه دفاع مقدس بر اهمیت این فعالیت ها و پرورش و رشد کودکان و نوجوانان معتقد به فرهنگ ایثار و مقاومت تاکید کرد.

وی با اعلام آمادگی بنیاد حفظ آثار در زمینه مشارکت و حمایت از تولیدات فرهنگی کانون با موضوع ایثار و مقاومت تصریح کرد: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تعاملات و همکاری های ارزشمندی در زمینه تعمیق فرهنگ دفاع مقدس دارند.

علی بینش مدیرکل کانون استان نیز در این دیدار با اشاره به اقدامات و برنامه های کانون در زمینه ادبیات پایداری و تبیین فرهنگ دفاع مقدس در طول سال تاکید کرد: به منظور واگذاری و معرفی شخصیت شهید سپهبد قاسم سلیمانی برای کودکان و نوجوانان در دهه فجر امسال ویژه برنامه های مختلفی توسط مراکز فرهنگی هنری کانون آذربایجان شرقی برگزار می شود.

وی در عین حال افزود: پیوست های فرهنگی این فعالیت ها متناسب با سنین مخاطبان در حال آماده سازی بوده و برخی از این پیوست ها نیز به مرحله تولید و توزیع رسیده است.

مدیرکل کانون استان با قدردانی از حمایت و مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس اظهار امیدواری کرد این فعالیت ­ها و برنامه ها گامی مؤثر در آشنائی کودکان و نوجوانان با فرهنگ ایثار و مقاومت باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =