«نشست تخصصی نماز و شیوه‌های دعوت به آن» ویژه‌ی مربیان مراکز فرهنگی‌هنری حوزه‌ی سیستان

«نشست تخصصی نماز و شیوه‌های دعوت به آن» با حضور مدرس حوزه‌ی علمیه‌ی امام صادق(ع) زابل ویژه‌ی مربیان مراکز فرهنگی‌هنری حوزه‌ی سیستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، «نشست تخصصی نماز و شیوه‌های دعوت به آن» ویژه‌ی مربیان مراکز فرهنگی‌هنری حوزه‌ی سیستان برگزار شد.

در این نشست مدرس حوزه‌ی علمیه‌ی امام صادق(ع) زابل گفت: «نماز» نسخه‌ی شفابخشی است که می‌تواند انسان را به آرامش برساند و  انتقال فرهنگ نماز به کودکان و نوجوانان امری ضروری است که می‌تواند سلامت جسم و روان آنان را در پی داشته باشد.

حسین‌علی شاهی‌وظیفه در ادامه افزود: مطالعه‌ی مستمر و استفاده از تجربه‌های مفید می‌تواند ما را در ارتباط‌گیری با مخاطبان کودک و نوجوان‌مان موفق کند تا بتوانیم در حوزه‌های گوناگون، از جمله نماز، اطلاعات مفیدی به آنان منتقل کنیم.

وی سپس در خصوص وضو و فلسفه‌ی آن، نماز و مقدمات آن، آثار نماز در زندگی انسان و تاثیر آن بر اخلاق سخن گفت و در خصوص شیوه‌های خلاق دعوت به نماز به آشناکردن کودکان و نوجوانان با فلسفه نماز، چرایی نماز خواندن، تاثیر نماز بر مسایل روانی، اخلاقی، رفتاری و ایجاد نظم در زندگی اشاره کرد.

قابل ذکر است این نشست دو ساعته با حضور مربیان مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان(حوزه‌ی سیستان) در مرکز شماره دو زابل برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =