معرفی برگزیدگان دو فراخوان استانی «آئینه‌ی هنر» و «آب» در کانون سمنان

برگزیدگان دو فراخوان استانی «آئینه‌ی هنر» و «آب» از سوی مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری سمنان، معرفی شدند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، راحله دانایی کارشناس مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری سمنان از معرفی برگزیدگان دو فراخوان هنرهای تجسمی «آئینه‌ی هنر» و «آب» اعضای کودک و نوجوان این استان خبر داد و گفت: فراخوان اسـتانی «آئینه‌ی هنر» در چهار رشـته‌ی نقاشـی، خوش‌نویسی، سـفال‌گری و عکاسی با تکنیک، موضوع و ابعاد آزاد ویژه مخاطبان ۶ تا ۱۸ سال اجرا شد و بیش از ۳۰۰ اثر در کارگاه‌های هنری مراکز فرهنگی‌هنری خلق و پس از داوری، ۱۸ اثر برگزیده و شایسته‌ی تقدیر شناخته شد.

دانایی در ادامه افزود: فراخوان «آب» نیز با هدف توسعه و ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب، آشنایی اعضا با وضعیت آب در ایران و آشنایی با روش‌های صحیح مصرف آب در قالب نقاشی با عنوان «آب را گل نکنیم» و موضوعاتی مانند آلودگی آب، پیدایش آب، ضررهای آب آلوده، نگهداری آب سالم، رونق مشاغل با وجود آب و... اجرا و نزدیک به ۹۰ اثر از سوی کودکان و نوجوانان این استان، خلق شد.

وی یادآور شد: هدایای برگزیدگان به‌همراه لوح سپاس به مراکز فرهنگی‌هنری کانون استان سمنان فرستاده شد تا در آئینی از آن‌ها تجلیل شود.

برگزیدگان دو فراخوان «آئینه‌ی هنر» و «آب»

اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان

ردیف

نام نام خانوادگی

نام مرکز فرهنگی‌هنری

نام فراخوان

رشته

رتبه

۱

امیرحسین درخشان

شماره یک سمنان

آئینه‌ی هنر

خوش‌نویسی

برگزیده

۲

آیدا محمدحسینی

ایوان‌کی

آئینه‌ی هنر

خوش‌نویسی

برگزیده

۳

نرگس‌سادات نصرت‌آبادی

ایوان‌کی

آئینه‌ی هنر

خوش‌نویسی

برگزیده

۴

علی دیابی

شماره یک سمنان

آئینه‌ی هنر

خوش‌نویسی

تقدیر

۵

یلدا زیاری

مجتمع سمنان

آئینه‌ی هنر

خوش‌نویسی

تقدیر

۶

امیرمهدی تورانیان

مهدی‌شهر

آئینه‌ی هنر

سفالگری

برگزیده

۷

مهیار غیاث‌الدین

بسطام

آئینه‌ی هنر

سفالگری

برگزیده

۸

بهراد بندلی

بسطام

آئینه‌ی هنر

سفالگری

برگزیده

۹

پارسا پندارپور

شماره یک شاهرود

آئینه‌ی هنر

سفالگری

تقدیر

۱۰

ایلیا چروی

بسطام

آئینه‌ی هنر

سفالگری

تقدیر

۱۱

فاطمه‌زهرا محبوبی

شماره یک سمنان

آئینه‌ی هنر

سفالگری

تقدیر

۱۲

محمد صائمی

میامی

آئینه‌ی هنر

عکاسی

برگزیده

۱۳

دیبا فروغی‌جباری

مجتمع سمنان

آئینه‌ی هنر

نقاشی

برگزیده

۱۴

محمدامین اشهد

سرخه

آئینه‌ی هنر

نقاشی

برگزیده

۱۵

علی بصیرت

مجتمع سمنان

آئینه‌ی هنر

نقاشی

برگزیده

۱۶

فاطمه سلمانی

بسطام

آئینه‌ی هنر

نقاشی

تقدیر

۱۷

مینا عرب‌سرهنگی

ایوان‌کی

آئینه‌ی هنر

نقاشی

تقدیر

۱۸

زهرا مطهری

شماره یک سمنان

آئینه‌ی هنر

نقاشی

تقدیر

۱۹

عسل صادقی

بسطام

آب

نقاشی

برگزیده

۲۰

ساجده احمدی

بیارجمند

آب

نقاشی

برگزیده

۲۱

علی خونجگری

بسطام

آب

نقاشی

برگزیده

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =