کد خبر: 297712
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
بازدید 88
عروسکی از راور در نمایشگاه لبخند زمین حضور دارد

کیمیا اسماعیلی عضو کانون راور به عنوان برگزیده بخش عمومی نمایشگاه گروهی «لبخندزمین» معرفی شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، عروسک کیمیا اسماعیلی عضو مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راور بین ۱۰ اثر برگزیده قرار گرفت و در نمایشگاه لبخندزمین به نمایش درآمد.

بنابر این خبر، تیم داوری این نمایشگاه (شامل شرکت‌کنندگان کودک، نوجوان و بزرگسال) از میان ۱۷۰ عروسک رسیده از ۲۴ استان به دبیرخانه ۱۰ نفر را به عنوان برگزیده و ۹ نفر را به عنوان شایسته‌ی تقدیر معرفی کردند.

بر همین اساس، ایلار شیخلو ۷ ساله از جلفا، نادیا محمودیان ۱۵ ساله از مهاباد، مهسا قزلسفلو ۱۲ ساله از گلستان، نفس باقرپور ۶ ساله از تهران، مهبد قزلسفلو ۸ ساله از گلستان، کیمیا اسماعیلی ۱۱ ساله از کرمان، مارال صیادچی ۲۲ ساله از گلستان، فاطمه حسین‌زاده ۱۰ ساله، نیایش نوربیگی ۹ ساله و یاسین شریعتی ۶ ساله هر دو از تهران، برگزیدگان بخش عمومی این نمایشگاه هستند.

همچنین مریم فهیم‌پور از اهواز، لطیف انصاف از گلستان، بتول هوازاده، مائده صابری و هلیا نوروزی هر سه از اصفهان، مهران مهرپاک از مهاباد، محراب عبدالله‌زاده از آذربایجان غربی، حسنا کُر از گلستان و اوینا علی‌اصغری از گلستان شایسته‌ی تقدیر بخش عمومی نمایشگاه عروسک «لبخند زمین» شناخته شدند.

این در حالی است که، نام طاهره ملکی و ریحانه محمدی هم بین اسامی پذیرفته شدگان بخش تخصصی نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» دیده می‌شود.

لیلا کفاش‌زاده، آزاده بیات، مژده دانش‌پژوه، ساغر لطفی‌نژاد و نیلوفر جلیلوند داوران بخش تخصصی و عمومی نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» را تشکیل می‌دهند.

یادآوری می‌شود این نمایشگاه با حمایت شورای نظارت بر اسباب‌بازی و مشارکت مرکز سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، استودیو عروسک نیلشید، پژوهشگاه صنایع دستی و گردشگری و کرسی سلامت اجتماعی یونسکو، پس از پایان شیوع بیماری کرونا و عادی شدن شرایط جامعه برگزار خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان بخش عمومی نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» در سایت کانون به نشانی kanoonnews.ir قابل دسترسی است.

اسامی پذیرفته شدگان بخش تخصصی نمایشگاه گروهی عروسک «لبخند زمین» در سایت کانون به نشانی kanoonnews.ir قابل دسترسی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =