توسعه فرهنگ قصه‌گوئی مهمترین هدف انجمن‌های قصه‌گوئی در استان آذربایجان شرقی است

مدیر کل کانون استان توسعه فرهنگ قصه‌گوئی و شناسائی استعدادهای قصه‌گوئی را مهمترین هدف انجمن‌های قصه‌گوئی بزرگسالان و نوجوانان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی، علی بینش با اعلام این مطلب افزود: جلسات انجمن‌های قصه‌گوئی استان در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان از ابتدای سال جاری با حضور اساتید قصه‌گوئی و در قالب وبینارهای تخصصی شروع شده است.

وی در عین حال تاکید کرد به جهت نگاه تخصصی به موضوع قصه‌گوئی و پرورش استعدادهای شناسائی شده در این زمینه، انجمن قصه‌گوئی استان آذربایجان شرقی در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان فعالیت می‌کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به اینکه جلسات انجمن‌ قصه‌گوئی استان برای اثربخشی بیشتر و نیز رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال حاضر به صورت وبینار برگزار می‌شود، تاکید کرد: خوشبختانه در این مدت شاهد معرفی استعدادهای ارزشمندی در عرصه قصه‌گوئی به ویژه در بین نوجوانان بوده‌ایم.

بینش، اجرای قصه‌گوئی توسط قصه‌گویان بزرگسال و نوجوان در برنامه‌های مختلف صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی را از جمله فعالیت‌ها و برنامه‌های انجمن قصه‌گوئی استان عنوان کرد.

وی در عین حال افزود: مقدمات برگزاری مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گوئی فراهم گردیده و در آذرماه سال جاری شاهد این رویداد فرهنگی خواهیم بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =