ضرورت بروزرسانی و تجهیز مراکز کانون پرورش فکری با توجه به تغییر ذایقه‌ی نسل امروز

معصومه هادی: تغییر ذایقه‌ی نسل امروز و مطالبه‌ی خانواده‌ها ضرورت بروزرسانی و تجهیز مراکز فرهنگی‌هنری را دوچندان کرده است

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، مدیرکل کانون استان با رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی دیدار و گفت‌وگو کرد.

معصومه هادی ضمن قدردانی از اندیشه‌ی فرهنگ‌محور رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گفت: نگاه فرهنگی شما در راستای کمک به گسترش فعالیت‌های فرهنگی و حضور پررنگ‌تر در روستاها و شهرهای استان، که پیامد آن شادی کودکان است، حس زیبایی است که هم در بچه‌ها و هم در مجموعه‌ی کانون تاثیرگذار است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سپس افزود: تغییر ذایقه‌ی نسل امروز و مطالبه‌ی خانواده‌ها ضرورت بروزرسانی و تجهیز مراکز فرهنگی‌هنری را دوچندان کرده است.

هادی در ادامه با اشاره به پروژه‌های ناتمام کانون در زاهدان، مهرستان و سوران و پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی آنها، تکمیل این پروژه‌ها را جزو مطالبات مردم دانست و خواستار نگاه ویژه‌ی سازمان مدیریت برای تکمیل آن شد.

وی هم‌چنین در خصوص ترمیم و تجهیز مراکز فرهنگی‌هنری کانون در استان، به عنوان یکی دیگر از دغدغه‌های مردم و مجموعه‌ی کانون، گفت: متاسفانه بسیاری از سازه‌های موجود کانون، علی‌رغم مدت کمی که از ساخت آنها می‌گذرد، به دلیل مشکلات فنی دچار فرسودگی شده‌اند و در صورت عدم رسیدگی به موقع مشکلات فراوانی را ایجاد خواهند کرد که در این خصوص نیز برنامه‌های سازمان می‌تواند نگرانی ما را در خصوص حضور اعضا و همکاران رفع کند.

تخصیص سهمیه‌ی تبدیل وضعیت به همکاران، که موجب انگیزه‌بخشی به همکاران می‌شود، فرم‌های ارزشیابی دستگاه‌ها و اختصاص سهمیه‌ی خانه‌های سازمانی به کانون از دیگر بخش‌های سخنان هادی با رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بود.

پس از سخنان مدیرکل کانون استان، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سیستان و بلوچستان با تشکر از فعالیت‌های فرهنگی کانون گفت: اختصاص بودجه بر اساس نیازها یکی از نکات مهم برنامه ریزی است که با انجام صحیح آن می‌توان در مسیر توسعه گام برداشت.

مهرداد عرب اول در ادامه با اشاره به تغییراتی که در قوانین مربوط به بودجه روی داده، از اختیارات استان‌ها در این زمینه خبر داد و خاطرنشان کرد مقدار فعلی بودجه برای تکمیل پروژه‌های کانون را افزایش خواهد داد.

وی هم‌چنین توضیحاتی در خصوص دیگر محورهای گفت‌وگو ارایه و از پیگیری‌های سازمان برای تخصیص سهمیه به نیروهای اداره‌ها خبر داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =