کد خبر: 299337
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
بازدید 126
مراسم پایانی جشنواره فرهنگی خورشید کویر برگزار شد

مربیان برگزیده کانون کرمان در مسابقه کتاب‌خوانی خورشید کویر، در مراسم پایانی جشنواره فرهنگی شهید باهنر تقدیر شدند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون کرمان، مراسم پایانی جشنواره فرهنگی خورشید کویر به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت دانشمند شهید «محمدجواد باهنر» از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دیگر سازمان‌ها ۱۲ شهریور ۹۹ برگزار شد.

بنابر این خبر، از زهرا نظری، علی اکبر سلطانی، عبدالهادی سروستانی، مریم نجارپور، فائزه خسروی، مهدیه عباس زاده، محبوبه سید احمدی، مهدی حافظیان، طیبه اعتمادی، سمیه یاوری،   مهدی رضایی و طاهره مظفری کارکنان و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان و برندگان مسابقه کتابخوانی خورشید کویر در مراسم اختتامیه بزرگداشت شهید باهنر تقدیر شد.

این در حالی است که، مسابقه کتاب‌خوانی ویژه فرهنگیان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان با موضوع کتاب «گسترش نهضت حسینی» نوشته شهید محمدجواد باهنر از بخش‌های جشنواره فرهنگی خورشید کویر بود و با شرکت ۶۵ نفر از کارکنان کانون کرمان برگزار شد.

همچنین داوری بخش نقاشی، دل‌نوشته و داستان ویژه دانش‌آموزان استان این جشنواره هم به عهده کارشناسان آفرینش‌های هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان بوده است.

جشنواره فرهنگی خورشید کویر با همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و همکاری استانداری، اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره‌کل آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیما، حوزه هنری و تبلیغات اسلامی و دانشگاه شهید باهنر کرمان در رشته‌های مختلف از جمله مقاله و پژوهش ویژه دانشگاهیان و فرهنگیان، کتاب‌خوانی ویژه فرهنگیان و مربیان کانون، نقاشی، پوسترسازی، داستان، دل‌نوشته، خطاطی ویژه دانش‌آموزان و ...  با هدف بزرگداشت سالگرد شهید محمدجواد باهنر و با اعلام فراخوان از مرداد ماه برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =