کد خبر: 299695
تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
کانون سیستان و بلوچستان در غم همکار خود سوگوار شد

اکرم بهره‌مند مربی فرهنگی مرکز فرهنگی‌هنری شماره دو زابل دارفانی را وداع گفت

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، مربی فرهنگی کانون استان به رحمت ایزدی پیوست.

اکرم بهره‌مند که سال‌های حضورش در کانون استان در مراکز فرهنگی‌هنری حوزه‌ی سیستان به عنوان مربی و مربی‌مسئول، در پرورش استعدادهای فرزندان سرزمین آفتاب و آینه مشغول خدمت‌رسانی بود، برای همیشه دل از خاک برگرفت و همکاران را، ناباورانه، با اندوه تنها گذاشت.

در همین رابطه معصومه هادی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با صدور پیامی به مناسبت درگذشت این همکار هنرمند، ضمن اشاره به روزهایی که با تحمل رنج بیماری، با عشق به مرکز می‌آمد و دانایی و لبخند را بین اعضا تقسیم می‌کرد، این ضایعه را دردناک خواند و به خانواده‌ی ایشان و همکاران کانون مهربانی تسلیت گفت.

متن پیام مدیرکل کانون استان بدین شرح است: انّالله و انّا الیه راجعون

با نهایت مهرورزی و عشق، دانایی و لبخند را بین بچه‌ها قسمت می‌کرد و با گشودن صفحه‌های کتاب زندگی را برایشان پر از تجربه‌های شیرین می‌کرد.

دست‌های مهربانش به کاغذهای بی‌جان، جان می‌بخشید و به کودکان سرزمینم امید!

این روزهای آخر با جسم بیمار ولی با عشق به کانون می‌آمد.

چگونه رفتنت را باور کنیم وقتی در لحظه لحظه‌های زندگی جاری هستی؟! کلمات قدرت بیان این اندوه عمیق را ندارد، بیا... مثل همیشه بچه‌ها با لبخند منتظرت هستند.

غم درگذشت همکار عزیزمان سرکار خانم اکرم بهره‌مند بسیار دردناک و حزن‌انگیز است. فقدان این عزیز هنرمند را به خانواده‌ی کانون مهربانی، اعضا، همکاران و خانواده‌ی گرامی ایشان تسلیت عرض می‌کنم. روحشان در جوار رحمت الهی قرین آرامش.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =