کد خبر: 300287
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
نام‌نویسی دوره‌های برخط کانون تا ۲۵ مهر تمدید شد

با توجه به درخواست خانواده‌ها زمان ثبت‌نام دوره‌های مجازی برخط (آنلاین) کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا ۲۵ مهر ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌های برخط کانون پیش از این تا ۱۸ مهر اعلام شده بود که علت اختلال در سیستم بانکی و بروز مشکل در ثبت نام برخی از علاقه‌مندان موفق به نام‌نویسی نشدند بر همین اساس این زمان تا ۲۵ مهر تمدید شد.
بر همین اساس علاقه‌مندان در دو گروه سنی «کودک» (۷ تا ۱۲ سال) و «نوجوان» (۱۲ تا ۱۷سال) می‌توانند با مراجعه به پایگاه مجازی کانون به نشانی http://kpf.ir/onlinecourses  در این کارگاه‌ها ثبت‌نام کنند.
لازم به یادآوری است این کارگاه‌ها زیر نظر انجمن‌های تخصصی و دپارتمان مهارت‌های زندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و امکان ارتباط مستقیم مدرس و هنرجو فراهم شده است.
کارگاه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و... کانون در دو سطح ملی و استانی برنامه‌ریزی شده و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های کانون می‌شوند.
در عین حال علاوه بر کارگاه‌های‌های برخط کانون، دوره‌های آموزش بدون محدودیت زمان (آفلاین) نیز در قالب کارگاه‌های از پیش آماده شده از سوی استادان صاحب‌نام هر رشته ارائه می‌شود.
بر همین اساس متقاضیان استفاده از دوره‌های بدون محدودیت زمان کانون، می‌توانند پس از عضویت در پرتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دوره مورد نظر خود را انتخاب و فیلم هر جلسه را در زمان مورد علاقه خود مشاهده کنند و در صورت نیاز به صورت آنلاین با مربیان ارتباط داشته باشند.
جدول زمان برگزاری کارگاه‌ها  ویژه نوجوانان

جدول زمان برگزاری کارگاه‌ها ویژه کودکان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =