اجرای برنامه‌های فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه برای کودکان

در دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی مشترک و متناسب با دوران شیوع بیماری کروناویروس تاکید شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، در دیدار «مهناز فتاحی»، مدیرکل کانون استان کرمانشاه و «مهدی عبدالمالکی»، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، برای انجام برنامه‌های مشترک فرهنگی بحث و تبادل نظر شد.

 در این دیدار که صبح روز چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۱۳۹۹ و در دفتر رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه انجام شد، ضمن بحث پیرامون اجرای برنامه‌های مشترک برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی، به موضوع اجرای برنامه‌های ویژه در دوران همه‌گیری بیماری کروناویروس نیز پرداخته شد.

 مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اشاره به تمهیدات ویژه کانون پرورش فکری برای کودکان و نوجوانان پس از شیوع بیماری کرونا ویروس، گفت: در این شرایط خاصی که به خاطر بیماری کرونا در کشورمان به وجود آمده است، کودکان و نوجوانان نیاز به آرامش روحی و روانی ویژه‌ای دارند.

فتاحی افزود: کانون از همان آغاز شیوع بیماری کرونا، اقدام به راه اندازی سایت مجازی کرده است. فعالیت‌های آنلاین استانی، کشوری، و...حتی برنامه‌های حضوری با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی داشته‌ایم.

مدیرکل کانون استان با توجه به فعالیت‌های فرهنگی شهرداری کرمانشاه، از آمادگی کانون استان برای اجرای برنامه‌های محوری برای کودکان و نوجوانان در سراسر استان کرمانشاه خبر داد.

مهدی عبدالمالکی، رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه نیز در این دیدار، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های کانون پرورش فکری استان کرمانشاه در مقاطع مختلف نظیر؛ زلزله، جشنواره پویانمایی، و... گفت: باعث افتخار است که بتوانیم برای کودکان شهر کرمانشاه کار مشترک با کانون پرورش فکری انجام دهیم.

در پایان این دیدار، طرفین برای برگزاری برنامه‌های مشترکی همچون؛ نمایشگاه خیابانی نقاشی‌های اعضای برگزیده مسابقه‌های بین‌المللی نقاشی و همچنین، نمایشگاه بزرگ اسباب‌بازی، و... اعلام‌آمادگی کردند. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =