درخشش عضو کانون سیستان و بلوچستان در مسابقه کشوری «ما کرونا را شکست می‌دهیم»

آرنیکا فروتن عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان برگزیده کشوری مسابقه نقاشی «ما کرونا را شکست می‌دهیم» از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور شد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک خاش، برگزیده کشوری پویش «ما کرونا را شکست می‌دهیم» شد.

آرنیکا فروتن عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک خاش عنوان برگزیده‌ی کشوری این پویش را به دست آورد.

در همین راستا و طبق اعلام دبیرخانه‌ی این پویش همزمان با همه‌گیری بیماری کرونا در کشور پویش نقاشی «کرونا را شکست می‌دهیم» از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان در ایام کرونا، برای گروه سنی ۴ تا ۱۲ سال اجرا شد که پس از رسیدن آثار و بررسی نقاشی‌ها، هیئت داوران این پویش برگزیدگان را اعلام کردند.

مسابقه نقاشی «کرونا را شکست می دهیم» ویژه گروه سنی کودک، ۴ تا ۱۲ سال (متولدین ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۴) با محوریت کارهایی که در ایام تعطیلات به دلیل شیوع کرونا در منزل انجام می شود، کتابخوانی در تعطیلات کرونا، مراقبت‌های بهداشتی در مواجهه با کرونا ویروس و تشکر از پزشکان و پرستاران، برگزار شده است.

گفتنی است این آثار بر اساس شاخص‌هایی چون تناسب اثر با موضوع مسابقه، تناسب نقاشی با سن فرد، یکدستی و مهارت در نقاشی و رنگ‌آمیزی و همچنین جذابیت و خلاقیت داوری شدند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =