ایده‌های منتخب سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی معرفی می‌شوند

در ویژه‌برنامه‌ای روز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ایده‌پردازان منتخب سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی ایده‌های خود را ارایه می‌کنند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون این برنامه به صورت زنده از صفحه رسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی @kanoonparvaresh و صفحه جشنواره ملی اسباب‌بازی به نشانی @irantoyfestival در اینستاگرام پخش می‌شود.
بر اساس این خبر در این برنامه ابتدا از ساعت ۱۳ تا ۱۴ ایده‌پردازان ماکت‌های خود را در فضای باز در معرض دید قرار خواهند داد و در ادامه در دو نوبت در سالن غدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون به ارایه ایده‌های خود می‌پردازند.
بر همین اساس پس از سخنرانی آیدین مهدی‌زاده دبیر سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی و محسن حموله مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری از ساعت ۱۴:۲۵ تا١۵:٣٠ آرش شریف‌زاده، مهدی‌پور مطلب، آزاده الماسی، کوثر مغنیان، فائزه پوراکبری و محیا معنوی‌فر به توضیح در مورد طرح‌های خود می‌پردازند.
در ادامه از ساعت ۱۵:۴۵ تا ۱۶:۴۵ سیدامین حسینی، دانیال نورقلی‌پور، فرشته یاقوتی، نیما قانعی و مینا مرادی ایده‌های خود را ارایه می‌کنند.
ویژه‌برنامه ارایه ایده‌های سومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی از ساعت ۱۳ تا ۱۷ روز ۳۰ مهر ۱۳۹۹ در  پردیس آفرینش‌ کانون واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =