مدال طلای چهارمین المپیاد فیلم‌سازی به نوجوانی از ایوان‌کی رسید

عضو دختر نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایوان‌کی استان سمنان در چهارمین المپیاد ملی فیلم‌سازی به مدال طلا دست یافت.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان سمنان، جایزه طلای چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان در بخش ایده به ایده‌ی گروهی «هاف‌تایم» از گروه «نقاب» با سرپرستی غلامرضا رمضانی و مربی‌گری مهدی رضایی، به‌خاطر طراوت ایده، جسارت در بیان و شخصیت‌های اکتیو به «مائده‌سادات آبسردی» عضو مرکز فرهنگی‌هنری کانون ایوان‌کی در استان سمنان و «آنا جلیلی» از مرکز کانون آباده در استان فارس تعلق گرفت.

بر اساس این گزارش و به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و امور بین‌الملل کانون، هیات داوران چهارمین المپیاد فیلم‌سازی نوجوانان، ۱۳ فیلم و ایده‌ را شایسته‌ی دریافت مدال طلا، نقره و برنز دانست که اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه‌های طلا، نقره و برنز را در بخش‌های «فیلم» و «ایده» از آن خود کردند.

جایزه نقره این دوره از المپیاد فیلم‌سازی به ایده‌ی گروهی «ایده سرگین غلطان» از گروه «هم‌سینمایی» با سرپرستی وحید گلستان و مربی‌گری حافظ آهی به «بیتا بهجو» عضو کانون دزفول در کانون استان خوزستان، «متین رستمی» از مرکز خمینی‌شهر کانون اصفهان، «ایلیا رمضانی» عضو کانون بوشهر و «ثمینا شعفی» از مرکز شماره ۷ کانون مشهد در خراسان رضوی اهدا شد.

جایزه‌ برنز ایده‌ی گروهی «همسایه» از گروه «حافظ» با سرپرستی سیروس حسن‌پور و مربی‌گری عادل تبریزی به «فاطمه قدیری» از مرکز خمینی‌شهر کانون استان اصفهان، «عارفه فلاح» از کانون میبد استان یزد، «امیرعباس خالصی‌فر» از مرکز کانون جغتای استان خراسان رضوی، «یوکابد رحمانی» و «بهاران آقایی» از مرکز شماره یک کانون تاکستان در استان قزوین و «زهرا محمودی‌بنه» از کانون دلگشا استان مازندران اختصاص یافت.

در عین حال جایزه‌های برنز ایده‌ی گروهی «آپدیت» از گروه «مارول» با سرپرستی بیژن میرباقری و مربی‌گری فریبرز آهنین به «سحر خانی» عضو مرکز خمینی‌شهر کانون استان اصفهان و «کسری روشن‌فکر» عضو کانون سبزوار استان خراسان رضوی و ایده گروهی «رکاب» از گروه «باحال‌ها» با سرپرستی مهین جواهریان و شهلا پورآرین به «آوا گواشیری» عضو مرکز کانون رفسنجان استان کرمان تعلق گرفت.

هم‌چنین جایزه برنز ایده‌ی گروهی «بازمانده» از گروه «بچه‌زرنگ‌ها» با سرپرستی حامد جعفری و مربی‌گری تیام یابنده به «پوریا کاشی» از مرکز درچه کانون استان اصفهان و «آیناز افزاری» عضو مرکز کانون رفسنجان در استان کرمان اهدا شد.

در بخش فیلم نیز «یوکابد رحمانی» از مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک کانون تاکستان در استان قزوین برای فیلم «جادوی خواندنی» عضو گروه «حافظ» با سرپرستی سیروس حسن‌پور و مربی‌گری عادل تبریزی و «ایلیا رمضانی» از کانون استان بوشهر برای فیلم «فضای زندگی»، در گروه «هم‌سینمایی» با سرپرستی وحید گلستان و مربی‌گری حافظ آهی هر دو جایزه نقره دریافت کردند.

هم‌چنین «ریحانه تاتاری» عضو مرکز مجتمع فرهنگی هنری کانون گرگان برای فیلم «کرونا دم در خانه در کمین است» عضو گروه «عاشق» با سرپرستی سیدجواد هاشمی و مربی‌گری نواب محمدی، جایزه برنز بخش «فیلم» را از آن خود کرد.

گفتنی است؛ ۴۰۳ فیلم و ۴۳۹ ایده به دبیرخانه این المپیاد ارسال شده بود که ۳۶ «فیلم» و ۲۷ «ایده» برای رقابت در بخش پایانی معرفی شد و در میان آن‌ها ۱۸ فیلم و ۱۴ ایده از آثار اعضای نوجوان کانون پرورش فکری بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =