اکران تئاتر «اگه گربه رو ببینم» در نمایش‌نما

فیلم تئاتر «اگه گربه رو ببینم» به نویسندگی داوود کیانیان و کارگردانی کیومرث حقیقی از تولیدات سال ۱۳۷۸ مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب طرح «نمایش‌نما» در فضای مجازی در حال اکران است.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش قصه‌ی دختر بچه‌ای به نام مروارید را روایت می‌کند که در روستایی با پدر و مادر و مادربزرگش زندگی می‌کند، او مسئول آوردن آب از چشمه است اما هر روز در کارهایی که به عهده‌اش گذاشته‌اند تنبلی می‌کند. یک روز که تمام اعضای خانواده از تنبلی او به ستوه آمده‌اند، مادربزرگ نقشه‌ای طراحی می‌کند و ادامه‌ی ماجرا...
بر اساس این خبر، تئاتر «اگه گربه رو ببینم» وحید جلیلوند، کیومرث حقیقی، مهدی حقیقی، بهنام باقرنصب، سولماز حقیقی، لیلی میرزایی، میترا ضیایی، رکسانا ذوقی، نیلوفر صلاحی، شقایق عشقی، سالومه بهادر، مسعود صالحی، مسعود لک، محمدرضا میرزا محمدی، محمدجواد نصیرزاده، حامد حسین‌زادگان، افسانه مصدق و لیلا آیت‌الهی به عنوان بازیگر و عروسک‌گردان ایفای نقش کرده‌اند.
طراحی گریم این نمایش را نیلوفر صلاحی، رکسانا ذوقی و مسعود لک برعهده داشته‌اند، نیلوفر لاری‌پور ترانه‌های نمایش را سروده و رامین آزادآور نیز موسیقی آن را ساخته است.
هم‌چنین رامین آزادآور، وحید جلیلوند و بهرام خانی نوازندگان تئاتر «اگه گربه رو ببینم» هستند و شقایق عشقی و فایزه اسماعیلی در هم‌خوانی آواز با آن‌ها همکاری داشته‌اند.
این نمایش برای تمامی رده‌های سنی مناسب است و علاقه‌مندان می‌توانند فیلم آن را در پایگاه اینترنتی نمایش‌نما کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی th.kpf.ir تماشا کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =