اولین نمایشگاه «عروسک سازی ماسک های نجات بخش» افتتاح شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اولین نمایشگاه مجازی «عروسک سازی ماسک های نجات بخش» را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، اولین نمایشگاه «عروسک سازی ماسک های نجات بخش» با حضور یعقوب شلیش پور مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان، وحید کیانی مدیرکل کانون خوزستان، رضا کیانی مشاور فرهنگی هنری استاندار خوزستان، و روسای اداره بهداشت شرق و غرب اهواز و جمعی از کارشناسان و مربیان کانون پیش از ظهر امروز سه شنبه 27 آبان ماه 1399 در مرکز فرهنگی هنری کانون شماره یک اهواز افتتاح شد.

 این نمایشگاه با تلاش انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان برپا شده و  118 اثر از اعضا کودک و نوجوان مراکز کانون  استان به نمایش درآمده است.

این آثار در پورتال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان به آدرس khz.kpf.ir  به نمایش در آمده و علاقه مندان می توانند از 27 آبان تا 15 آذر ماه 1399 از این آثار دیدن کنند.

فراخوان نمایشگاه گروهی عروسک‌سازی با عنوان ماسک‌های نجات‌بخش از سوی انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان، تیرماه سال جاری منتشر شد و نوجوانان و مربیان عضو این انجمن در این رویداد هنری شرکت کردند.

گفتنی است: این نمایشگاه ویژه اعضا انجمن هنرهای نمایشی و مربیان کانون خوزستان است و شرکت کنندگان در آن با توجه به اهمیت ماسک زدن در مقابله با ویروس کرونا، عروسک‌هایی ماسک زده از جنس کاموا، پارچه، نخ و ... ساختند و در این نمایشگاه گروهی شرکت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =