آمادگی کامل کانون استان هرمزگان جهت خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان؛ در راستای تحقق دولت الکترونیک و با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم خدمت رسانی برخط سازمان ها، خدمات کانون پرورش فکری هرمزگان به شکل غیر حضوری ارائه می گردد. مدیر کل کانون هرمزگان با اشاره به راه اندازی و توسعه پرتال استانی به نشانی hormozgan.kpf.ir از آغاز سال جاری تا کنون اعلام کرد: عضویت کودکان و نوجوانان در مراکز کانون در سراسر استان به صورت کاملا الکترونیکی و از طریق پرتال استانی صورت می پذیرد.
وی افزود: علاقمندان می توانند به سه شکل عضویت در سایت، عضویت در کلاس های مجازی و عضویت در کلاس های مجازی و حقیقی می باشد.
مدیر کل کانون استان خبر از برگزاری منظم کارگاه های عمومی و تخصصی برخط در پرتال استانی را داد و افزود: با توجه به تعطیلی دو هفته ای مراکز فرهنگی هنری مربیان پر تلاش کانون به شکل دورکاری فعالیت می نمایند و کلیه کلاس ها طبق زمان بندی برگزار می شود. پشتکوهی گفت: ۳۳ کارگاه تخصصی برخط با شرکت ۴۴۱ عضو کودک و نوجوان گوشه ای از تلاش های کانون هرمزگان جهت ارائه فعالیت های تخصصی به مخاطبین می باشد.
مدیر کل کانون استان همچنین افزود: تجهیز تمامی مراکز کانون در سراسر استان به امکانات برگزاری کارگاه های برخط با همکاری واحد فناوری اطلاعات کانون هرمزگان از جمله فعالیت هایی است، که برای الکترونیکی کردن خدمات مراکز صورت گرفته است.
وی با اشاره به این که به دستور ستاد مقابله کرونا طرح کاهش حضوری همکاران اداره کل اجرا شده است گفت: تمامی خدمات کانون استان در میز خدمت غیر حضوری ارائه می گردد.
پشتکوهی همچنین به فروش برخط کتاب های کانون پرورش فکری در فروشگاه کانون به نشانی shop.kpf.ir اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =