فراخوان مهرواره هنری و ادبی ستاره های بی نشان

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف تجلیل از تلاش های پرستاران،فراخوان مهرواره هنری و ادبی «ستاره‌های بی‌نشان» را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان ، رویداد مهرواره هنری و ادبی «ستاره‌های بی‌نشان» ویژه‌ کودکان و نوجوانان با هدف پاس‌داشت تلاش‌های مدافعان سلامت و کادر درمان در چهار قالب ادبی و هنری نقاشی، عکس، شعر و داستانک (فلش فیکشن) برای کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود.

بر اساس فراخوان مهرواره ستاره‌های بی‌نشان علاقه‌مندان می‌توانند با موضوع‌های «دوستت دارم قهرمان»، «قهرمان این روزهای من»، «لبخند یک فرشته»، «پروانه‌های سپید»، «فرشته‌های بیدار»، «خط مقدم مهربانی»، «دست‌ها را باید شست» و «ماسک من، لبخند تو» به خلق اثر بپردازند.

بر همین اساس در بخش «نقاشی» گروه‌های سنی ۴+ نوباوه، ۷+ نوجوان، ۹+ نونهال، ۱۱+ نونگاه و ۱۵+ نوجوان (تا ۱۸ سال) می‌توانند با تکنیک آزاد و اندازه دلخواه خود اثر هنری خلق و از آن با گوشی تلفن همراه با کیفیت خوب عکس بگیرند و ارسال کنند.

در بخش «عکس» نیز گروه‌های سنی ۷+ نوجوان، ۹+ نونهال، ۱۱+ نونگاه و ۱۵+ نوجوان (تا ۱۸ سال) می‌توانند عکس‌هایی را که با دوربین یا گوشی تلفن همراه خود ثبت کرده‌اند با فرمت jpg و حداکثر حجم یک مگابایت ارسال کنند.

در همین حال در بخش «شعر و داستان» نیز علاقه‌مندان گروه‌های سنی ۱۱+ نونگاه و ۱۵+ نوجوان (تا ۱۸ سال) می‌توانند در تمام قالب‌های شعری آثار خود را ارسال و در بخش داستان کوتاه نیز ۲۵۰ کلمه (یک صفحه A۴) در قالب فایل word با فونت Bnazanin ۱۴ ارسال کنند.

یادآوری می‌شود علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره که هم‌زمان با میلاد حضرت زینب کبری(س) و گرامی‌داشت روز پرستار منتشر شده، تا ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه کانون مجازی به نشانی kpf.ir فرم مورد نظر را تکمیل و به همراه آثار خود در بخش «مهرواره ستاره‌های بی‌نشان» بارگذاری کنند. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =