«رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» بررسی می‌شود

دومین نشست علمی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» برگزار می‌شود. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نشست تخصصی ساعت ۹ تا ۱۲ روز چهارشنبه اول بهمن ۱۳۹۹ در قالب وبینار با حضور یک سخنران از کشور فرانسه و چهار سخنران ایرانی برگزار خواهد شد.
«کاظم ملکوتی» متخصص روان‌پزشکی و رییس دانشگاه ناصرخسرو، «محمدکامران درخشان» متخصص روان‌پزشکی و فوق تخصص و «فریده حمیدی» متخصص روان‌شناسی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید رجایی از جمله سخنرانان این نشست هستند.
همچنین «برونو فیدوتی» مدرس دانشگاه و طراح بازی‌های رومیزی از کشور فرانسه در نشست «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» به ایراد سخن می‌پردازد.
«فریبرز درتاج» عضو هیئت علمی روان‌شناسی تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی و رئیس انجمن روان‌شناسی تربیت نیز به‌عنوان سخنران مهمان در این نشست حضور دارد. 
شرکت‌کنندگان برای حضور در نشست «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» می‌توانند به پایگاه جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir مراجعه کنند.
یادآوری می‌شود ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی، انجمن تولید کنندگان اسباب‌بازی و ستاد توسعه علوم‌شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شعار «آینده را باید ساخت» در زمستان ۱۳۹۹ به صورت مجازی در حال برگزاری است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =