موفقیت عضو کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان در مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان»

عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در مهرواره «ستاره‌های بی‌نشان» با موضوع قدردانی از مدافعان سلامت شایسته تقدیر شناخته شد

به گزارش روابط عمومی ادارهکل کانون سیستان و بلوچستان، عضو نوباوه‌ی(4+ سال) کانون استان در مهرواره کشوری «ستاره‌های بی‌نشان» موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شد.

برهمین اساس و با اعلام دبیرخانه‌ی این مهرواره نیایش فلاحتی 6 ساله و عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک زابل، با راهنمایی مریم اربابی، مربی هنری این مرکز در بخش نقاشی مهرواره، این عنوان را به دست آورد.

گفتنی است بخش هنری این مهرواره در دو قالب «نقاشی» برای گروه‌های سنی «نوباوه» بالای ۴ سال، «نوخوان» بالای ۷ سال، «نونهال» بالای ۹ سال، «نونگاه» بالای ۱۲ سال و «نوجوان» بالای ۱۵ سال و «عکاسی» برای گروه‌های سنی «نوخوان» بالای ۷ سال، «نونهال» بالای ۹ سال، «نونگاه» بالای ۱۲ سال و «نوجوان» بالای ۱۵ سال برگزار شد که در بخش «نقاشی» ۱۵۴۱ اثر به دبیرخانه مهرواره رسید و بعد از انتخاب اولیه در پنج گروه سنی اعلام شده، تعداد ۵۱۴ اثر به مرحله‌ی پایانی راه یافت.

هیئت داوران مرحله پایانی بخش «نقاشی» را نادر موسوی‌فاطمی عضو شورای انجمن هنرهای تجسمی، مدرس و موسس سرزمین باران و برگزار کننده‌ی دوره‌های تربیت مربی، ندا محققی مربی هنری مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون و معصومه فاضلی‌مقدس، کارشناس مسئول هنرهای تجسمی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون تشکیل دادند.

از جمله ملاک‌های داوری در بخش نقاشی می‌توان به هماهنگی اثر با موضوع‌های مهرواره، توجه به مشاهده کودکان و تخیل آن‌ها در آثار، پایبندی به شرایط فراخوان و ارتباط اثر با موضوع‌های مهرواره اشاره کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =