تجهیز فصل بهار کتابخانه‌های کانون با ۱۳۰هزار جلد کتاب در قالب طرح «تمیم»

کتاب‌خانه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور با بیش از یک‌صد و ۳۰هزار جلد کتاب و محصولات فرهنگی در ابتدای سال ۱۴۰۰ تجهیز می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این محصولات در قالب طرح «تمیم» (تامین محتوای یک‌پارچه مراکز کانون) شامل کتاب‌های برگزیده جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان از تولیدات کانون و دیگر ناشران حوزه کودک، کتاب‌های چاپ اول کانون پرورش فکری، مجموعه «چهل قصه»، و... به تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون ارسال می‌شود.
بر همین اساس، شش عنوان کتابِ‌ برگزیده‌ی جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان در فصل تابستان و پاییز ۱۳۹۹، از هر عنوان ۵هزار نسخه در اختیار کتابخانه‌های کانون قرار می‌گیرد.
همچنین بیش از ۱۴ عنوان از کتاب‌های چاپ اول کانون پرورش فکری از هر عنوان ۵هزار نسخه به مراکز فرهنگی هنری کانون در قالب طرح تمیم ارسال می‌شود.


مجموعه آموزشی «چهل قصه» نیز (شامل ۴ عنوان کتاب ویژه خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال و ۴ دی‌وی‌دی قصه‌گویی با روایت هنرمندان و قصه‌گویان کانون همراه بروشور) از دیگر محصولاتی است که علاوه بر ارسال به ۳۱ انجمن قصه‌گویی کانون در سراسر کشور، دو سری نیز برای هزار مرکز فرهنگی هنری کانون ارسال خواهد شد.
یادآوری می‌شود طرح «تمیم» به منظور حمایت از تولید کتاب حوزه کودک و نوجوان و پاسخ به نیاز مخاطبان کتاب‌خانه‌های کانون پرورش فکری از بهار سال ۹۹ آغاز شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =