تشکیل کارگروه ویژه تولید «پادکست قصه‌گویی»  در البرز

کانون استان البرز به منظور آماده سازی علاقه‌مندان جهت شرکت در بخش قصه‌های صوتی کارگروه تولید پادکست را راه اندازی کرد.

          

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون البرز، با توجه به افزوده شدن بخش تولید قصه‌های صوتی(پادکست‌) به بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مربیان، اعضا و سایر علاقه‌مندان به فراگیری و تولید قصه‌های صوتی در قالب یک کارگروه مجازی با مسوولیت دنیا یارمحمدی، مربی فرهنگی مرکز هشتگرد و مدرس دوره‌ مهارت‌های زندگی که سابقه تولید قصه‌های صوتی رادیویی و حضور در جشنواره‌های قصه‌گویی کانون را دارد، با پادکست‌ و نحوه تولید آن آشنا شده و آموزش‌های لازم  در این حوزه را دریافت کرده و طبق تقویم اجرایی قصه‌های صوتی را تولید و در پایگاه اینترنتی جشنواره ارسال خواهند کرد.

هم‌چنین با هماهنگی واحد آموزش و پژوهش دوره ویژه‌ای نیز با حضور علی‌رضا آقایی، مسوول بخش پادکست جشنواره بیست و سوم قصه‌گویی برای مربیان کانون البرز برنامه‌ریزی شده تا این عزیزان بتوانند بهتر پاسخ‌گوی سوالات اعضا و دیگر مخاطبان باشند.

 گفتنی است پادکست قصه‌گویی یک فایل صوتی است که براساس شرایط و ضوابطی که در شیوه‌نامه به‌طور کامل توضیح داده شده است برگزار می‌شود. این بخش محدودیت سنی ندارد و بخش آزاد محسوب می‌شود؛ بنابراین مربیان کانون، افرادی که بیرون از کانون هستند، فعالان حوزه پادکست و تمام علاقه‌مندان امکان شرکت در این بخش را دارند .

علاقه مندان جهت آگاهی از شرایط این بخش، مطالعه شیوه‌نامه، ثبت‌نام و ارسال اثر در این حوزه و دیگر بخش‌های جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی می‌توانند به نشانی www.kanoonfest.ir   مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =