دومین مهرواره ادبی «نخل‌های سربلند» برگزار می‌شود

دومین مهرواره ادبی«نخل‌های سربلند» با محوریت حماسه‌ی هشت سال دفاع مقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر، به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان‌های خوزستان و گلستان، برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، دومین مهرواره ادبی«نخل‌های سربلند» در دو بخش شعر و داستانک برگزار می‌شود و کودکان و نوجوانانی که در رده‌ی سنیِ بالای ۱۲ سال (نونگاه)، بالای ۱۵ سال (نوجوان) و ۱۸ تا ۲۲ سال(اعضای ارشد)، عضو مراکز فرهنگی هنری کانون دو  استان هستند، می‌توانند آثار ادبی خود را با موضوعات دفاع مقدس و سالروز آزادسازی خرمشهر، به این مهرواره ارسال کنند.

بر اساس فراخوان این مهرواره، ارسال شعر در تمام قالب‌های کلاسیک و آزاد پذیرفته می‌شود و داستانک‌ها باید کوتاه و حداکثر 250 کلمه(یک صفحه A4) باشند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مهرواره می‌توانند آثار خود را در قالب فایل word با فونت Bnazanin 14 از طریق سایت کانون گلستان به آدرس: https://golestan.kpf.ir/submit بارگذاری نمایند.

بنا بر اعلام دبیرخانه این رویداد ادبی هر شرکت کننده در هر بخش مجاز به ارائه‌ی یک اثر و تمامی آثار ارسالی می‌بایست مشخصات کامل شامل (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، عنوان اثر، استان، شهر و تلفن تماس) در آن درج شده باشد.

آخرین مهلت ارسال آثار و شرکت در دومین مهرواره ادبی«نخل‌های سربلند» ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اعلام شده است و سه نفر از برگزیدگان هر بخش  این رویداد ادبی در تاریخ ۳ خرداد ۱۴۰۰ هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، معرفی و تجلیل خواهند شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =