سرپرست دو اداره‌کل کانون پرورش فکری معرفی شدند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در احکامی جداگانه سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل و اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات را معرفی کرد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مهدی علی‌اکبرزاده در حکمی کیان جوادی را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون جایگزین حامد رهنما معرفی کرد.
مدیرعامل در حکم سرپرست این اداره‌کل بر تعامل و همکاری صمیمانه واحدهای ستادی و استانی کانون پرورش فکری در راستای اهداف عالی برای خدمت به کودکان و نوجوان تاکید کرده است.
کیان جوادی بیش از ۲۵ سال به عنوان کارشناس مسوول روابط عمومی در این اداره‌کل فعالیت داشته است.
بر همین اساس در حکم دیگری از سوی مدیرعامل حمیدرضا معینی مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره‌کل ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی منصوب شد.
مدیرعامل در این حکم با اشاره به اهمیت جایگاه این اداره‌کل بر بهره‌گیری از توان‌مندی‌های همکاران برای برنامه‌ریزی و انجام وظایف محوله تاکید کرده است.
در عین حال با توجه به خاتمه خدمت مصطفی مومنی تا تعیین رییس جدید برای کانون زبان ایران مسوولیت انجام امور جاری این مجموعه آموزشی به رضا لیاقی سرپرست معاونت اداری و مالی کانون زبان سپرده شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =