برگزیدگان مسابقه "ایران من، ایران مقتدر" معرفی شدند

پس از داوری آثار رسیده، نفرات برگزیده فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری و ادبی "ایران من، ایران مقتدر" که به مناسب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا برگزار شد معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، در این فراخوان فرهنگی، هنری و ادبی تعداد ۸۵ اثر شرکت کرده بودند که پس از داوری و بررسی آثار نفرات زیر به عنوان برگزیده معرفی شدند.

در بخش هنری، سودا روحانی از مرکز بستان‌آباد، محمدصفاری خواجه از مرکز شماره ۴ تبریز و سیده کیمیا موسوی از مرکز شماره ۶ تبریز به عنوان برگزیده موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند.

در بخش ادبی، امیرمهدی سالکی از مرکز اهر، آنیتا قره‌داغی از مرکز بستان‌آباد، زینب گوزلی از مرکز میانه، علی علیزاده از مرکز میانه و سیده کیمیا موسوی از مرکز شماره ۶ به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

گفتنی است فراخوان مسابقه فرهنگی، هنری و ادبی "ایران من، ایران مقتدر" به مناسب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی در خرداد ماه ۱۴۰۰ منتشر شده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =