کد خبر: 306817
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۶
بازدید 176
از سوی هیئت‌داوران؛ قصه‌گویان برگزیده مرحله استانی جشنواره قصه‌گویی قم معرفی شدند

مرحله استانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم، برگزیدگان خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قم، پس از بررسی و پایش آثار رسیده از قصه‌گویان در گروه‌های «پسران و دختران»، «زنان و مردان» و «پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها» در بخش‌های ملی و آیینی- سنتی، برگزیدگان مرحلهٔ استانی بیست‌وسومین جشنوارهٔ بین‌المللی قصه‌گویی و راه‌یافتگان به مرحلهٔ منطقه‌ای، معرفی شدند.

هیئت‌داوران بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی «استان قم» با حضور قمر غلامیان، سیده لیلا موسوی و شیرین دادخواه قصه‌گویان برگزیده اول تا سوم مرحله استانی جشنواره را در بخش مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها؛ صدیقه یعقوبی با قصه «دختر یکی یکدونه» نفر اول و مهناز عادل زاده با قصه «خانه آباد کن، دل شاد کن» را شایسته تقدیر معرفی کردند.

هم‌چنین در بخش زنان و مردان؛ ایمانه خلیلی با قصه «ایوانی رو به جاده» به‌عنوان نفر اول، فهیمه مرزبان با قصه «جادوگر خودخواه» نفر دوم، مهین رئوف  با قصه «بدترین جشن تولد ماربوآ» نفر سوم و محسن کریمی با قصه «به دنبال فلک» و فاطمه نوری با قصه «کار بزرگ» شایسته تقدیر شدند.

هیئت‌داوران بیست‌وسومین جشنواره قصه‌گویی استان قم جهت تشویق اعضای انجمن قصه‌گویی و نفرات آزاد شرکت‌کننده در این جشنواره از خانم‌ها زهرا مرادی نعمت با قصه «امین‌ترین دوست» و خانم مریم سمیرانی با قصه «دختر کوچولوی زرنگ» تقدیر ویژه کردند.

در بخش دختران و پسران محمدامین اصغری با قصه «خانه پرسروصدا» به‌عنوان نفر اول، زهرا علیئی با قصه «آدم کوچولوی گرسنه» نفر دوم، فاطمه کدخدا قلی با قصه «عطسه فیل» نفر سوم را کسب نمودند.

درعین‌حال زینب آخوندی با قصه «استاد محمد پینه‌دوز» و هستی عسگری با قصه «مورچه اشک‌ریزان چرا اشک‌ریزان» از سوی هیئت‌داوران استانی شایسته تقدیر شناخته شدند.

گفتنی است مراسم تقدیر از برگزیدگان به علت شرایط کرونا به فرصتی مناسب موکول شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =