کد خبر: 309192
تاریخ انتشار: ۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷
بازدید 101
‌تئاتر «دستمال سفید» روی صحنه می‌رود

تئاتر «دستمال سفید» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان در جشنواره تئاتر استان شرکت می‌کند و به مدت دو هفته در رفسنجان روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، تئاتر «دستمال سفید» کاری از مربیان و اعضای ارشد مرکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رفسنجان از اول آبان ۱۴۰۰ به مدت دو هفته هر شب ساعت ۱۹ تا ۲۰ در سالن پلاتوی کانون رفسنجان با نصف ظرفیت سالن به نمایش درمی‌آید.

به گفته مهرداد حدادی مربی مسئول فرهنگی کانون شماره یک رفسنجان و کارگردان این کار «دستمال سفید» به نویسندگی مهدی صالحیار و بازیگری ابوذر رخ‌گر، کاظم ترابی، محمد مظلومی و مرضیه محمدی برای گروه سنی نوجوان(+۱۵) و ارشد(+۱۸) و با موضوع دغدغه‌های روزمره نوجوانی ساخته شده است.

حدادی همچنین بیان کرد: «این تئاتر با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره‌فرهنگ و ارشاد و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان تهیه شده است و در جشنواره تئاتر استان هم شرکت می‌کند و در صورت برگزیده شدن به جشنواره فجر راه می‌یابد.»

تئاتر «دستمال سفید» در کنار اجراهای عمومی یک اجرای خصوصی و رایگان برای کادر درمان خواهد داشت. مرکز فرهنگی‌هنری شماره یک کانون رفسنجان در خیابان شریعتی شرقی، چهاراه آذر واقع شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =