واگذاری ساختمانی برای راه‌اندازی مرکز جدید کانون در شهر سهند

مدیرعامل شرکت عمران سهند در بازدید از مجتمع کانون تبریز از واگذاری ساختمان جدیدالاحداث به کانون استان برای راه‌اندازی مرکز فرهنگی هنری در شهر جدید سهند خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی اداره و امور بین‌الملل کانون، عباس مصطفوی در این بازدید با اشاره به وظایف و ماموریت‌های خطیر کانون در تربیت تفکر و پرورش نسلی خلاق برای آینده کشور عزیزمان تاکید کرد: ضرورت حضور جدی کانون در شهر سهند امری انکارناپذیر است، به همین منظور شرکت عمران سهند ساختمان جدیدالاحداثی در پارک هفت هکتاری فاز ۴ شهر جدید سهند برای راه‌اندازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون زبان ایران اختصاص داده است که در اختیار کانون استان قرار می‌گیرد.


علی بینش مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با تشریح فعالیت‌ها و اهداف و وظایف کانون، از اهتمام شرکت عمران سهند در امر توسعه فرهنگی و ارائه خدمات فرهنگی، هنری و ادبی به صورت حضوری و واگذاری ساختمان به کانون استان قدردانی کرد.
حضور در بخش‌های مختلف مجتمع فرهنگی هنری کانون تبریز از جمله کتابخانه‌های کودک و نوجوان، استودیوی فعالیت‌های آنلاین و مجازی، کارگاه‌های انیمیشن و سفال از دیگر برنامه‌های این بازدید بود و در هر بخش توضیح‌هایی از سوی مربی مسوول این مرکز ارائه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =