از ایده‌های خلاق همکاران استقبال می‌کنیم

مهری فلاح، سرپرست کانون البرز، در اولین نشست سال ۱۴۰۱ بر ضرورت همدلی و توجه همکاران به ایده‌های خلاق تاکید و افزود از ایده‌های خلاق همکاران استقبال می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون البرز، این مقام مسوول در ابتدای جلسه  پس از  تبریک سال نو و  حلول ماه مبارک رمضان ابراز امیدواری کرد که تعطیلات نوروزی  روحیه شادی و نشاط را در همکاران تقویت کرده و سبب حضور با انگیزه و ایجاد  نگاه نو در تمام حوزه‌های کاری شده باشد.

سرپرست کانون البرز در بخشی از سخنانش در این نشست که روز دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ برگزار شد، به دیدارهای نوروزی با مسوولان استان به ویژه مسوولان استانداری اشاره کرد و افزود در این دیدارها سعی شد تا کانون و ظرفیت‌های آن به ویژه فعالیت‌های شاخص در حوزه کودک و نوجوان را آنگونه که شایسته است به مسوولان معرفی کنیم، تاکید بر تشکیل کارگروه کودک و نوجوان و دوری از موازی کاری  دستگاه‌ها و توجه به بحران‌های کودک و نوجوان ، ضرورت حمایت از کانون به منظور خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار شهری و روستایی استان، ضرورت توجه به کتابخوانی راه اندازی مراکز فروش محصولات فرهنگی کانون  از دیگر موضوعات این دیدارها بود.

فلاح افزود از آن جایی که سال ۱۴۰۱ توسط مقام معظم رهبری مدظله‌العالی به نام سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نام نهاده شده وظیفه ما و دیگر سازمان‌هاست که بر اساس ظرفیت‌ها و ماموریت‌های سازمانی خود به این مهم توجه کنیم؛ لذا ما در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سعی خواهیم کرد کودکان را به نحوی تربیت کنیم که بتوانند اشتغال آفرین باشند و توان همکاران را نیز در این حوزه به کار خواهیم گرفت.

توجه به کتابخوانی و محیط زیست به عنوان دو فعالیت کانون البرز در سال ۱۴۰۱ از دیگر مطالبی بود که توسط این مقام مسوول مورد تاکید قرار گرفت و از همکاران خواسته شد ایده‌های جدید خود را در مورد این موضوعات و دیگر محورهای کاری خود با نگاه دقیق به تمام بخش‌ها ارایه کنند .

فلاح در سخنانش گفت از ایده‌های خلاق همکاران استقبال می‌کنیم و از این ایده‌ها به منظور معرفی و درآمدزایی برای کانون استان استقاده خواهیم کرد.

توجه به ظرفیت مربیان هنری و انجمن‌ها، توجه به ظرفیت سالن‌های همایش و درآمدزایی از این حوزه، توجه به تعمیر و تجهیز و تهیه امکانات مراکز، برگزاری جلسات با حضور همکاران ستادی در مراکز استان و شنیدن مشکلات و بیان مطالبات استان،  ارایه گزارشی از حضور موفق کانون در اردوی راهیان نور با همکاری ویژه همکاران استان خوزستان و تشکر از مدیرکل محترم این استان و همکاران ارزشمندشان،  از دیگر مطالبی بود که در این نشست صمیمانه نوروزی مطرح شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =