برنامه امروز حضور طراحان بازی و اسباب‌بازی ایرانی در نمایشگاه اسباب‌بازی کانون

دو تن از طراحان بازی و اسباب‌بازی ایرانی عصر امروز در نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی حاضر می‌شوند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، طراحان بازی و اسباب بازی ایرانی، امروز پنج‌شنبه ۲۵ فروردین ماه همزمان با پنجمین روز از نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در غرفه شورای نظارت بر اسباب بازی در نمایشگاه حاضر می‌شوند.

طراحان بازی و اسباب بازی ایرانی با حضور در نمایشگاه به گفتگو و تبادل‌نظر با تولیدکنندگان می‌پردازند.

براین اساس فرزانه بابایی طراح عروسک‌های دارا و سارا محصول اداره کل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون در ساعت ۱۷ و روشن مطلب‌پور طراح بازی تتابرد محصول مشترک کانون و شرکت بازی‌آل در ساعت ۱۹:۳۰ در غرفه شورای نظارت بر اسباب بازی حاضر می‌شوند.

محصولات هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، علاوه بر فروش حضوری در محل نمایشگاه تا ۲۸ فروردین در فروشگاه اینترنتی محصولات کانون در دسترس مخاطبان قرار دارد.

پنجمین روز از نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی با عنوان «محیط زیست» نام‌گذاری شده است.

نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی مصادف با ایام ماه رمضان از ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

پنجمین روز از نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی با عنوان «محیط زیست» نام‌گذاری شده است

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =