تفاهم‌نامه‌ همکاری مشترک بین کانون و بانک سامان امضا شد

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بانک سامان درنشستی که در روز هفتم نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی برگزار شد، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نشست امضای تفاهم‌نامه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بانک سامان عصر شنبه ۲۷ فروردین با حضور مهدی علی‌اکبرزاده مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، علیرضا معرفت مدیرعامل بانک سامان و هیات همراه و تعدادی از اعضای شورای معاونان و مدیران کانون برگزار شد.

در ابتدای این نشست علی‌اکبرزاده عنوان کرد: در شب میلاد امام حسن مجتبی (ع) اتفاق مبارکی در کانون رقم می‌خورد که نشان از رخدادهای خوب پیش‌رو دارد. قطعا کانون به تنهایی و بدون همراهی و مساعدت بخش‌های مختلف جامعه، نمی‌تواند وظایف اجتماعی خود را به نحواحسن انجام دهد و ما نیاز داریم بخش‌های مهم اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در این راستا کانون را همراهی کنند.

او ادامه داد: بانک سامان یکی از شاخص ترین بانک‌های خصوصی کشور است که با کانون - که فعالیت‌هایش معطوف به کودکان و نوجوانان است- در عرصه فعالیت‌های اجتماعی پیش‌قدم شده است. آشنایی کودکان و نوجوانان با مقوله‌های مالی، سرمایه‌گذاری و چگونگی استفاده از سرمایه‌، می‌تواند در پیشرفت آینده آن‌ها موثر باشد.

مدیرعامل کانون با اشاره به تشکیل کارگروه مشترک میان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و بانک سامان گفت: کانون با تولیدات خود در زمینه فیلم، کتاب و اسباب‌بازی، زمینه آگاهی‌رسانی به کودکان و نوجوانان را فراهم می‌کند. امروزه کتاب‌ها و فیلم‌های کانون در عرصه جهانی خواهان زیادی دارد. در ادامه این روند، کارگروه مشترکی میان کانون و بانک سامان ایجاد می‌شود تا براساس برنامه‌های مرتبط با تفاهم‌نامه این تولیدات را ادامه دهیم.

علی‌اکبرزاده در پایان اظهار کرد: به امید خدا و با همکاری بانک سامان، قصد داریم در عرصه‌های مختلف، خدمات ارزنده‌ای برای کودکان و نوجوانان داشته باشیم‌.

علیرضا معرفت مدیرعامل بانک سامان نیز در ادامه این نشست اظهار کرد: امیدوارم این اتفاق، منشا خیری باشد برای کودکان این کشور که آینده‌سازان ما هستند. ما تلاش می‌کنیم تا این تلاش‌ها به‌زودی در عرصه پرورش فکر و فرهنگ کودکان به ثمر بنشیند.

او با اشاره به برپایی نمایشگاه اسباب‌بازی ادامه داد: به قدری در مجموعه کانون شور و هیجان وجود دارد که حس کردم جای زیادی دارد تا برای این بچه‌ها امکاناتی فراهم‌ کنیم‌ تا با فرهنگ اسلامی - ایرانی ما آشنا شوند و در آینده زمام کار را به دست آن‌ها بسپاریم.

معرفت در پایان خاطرنشان کرد: امروز کمتر کسی نام کانون را نشنیده و از محصولات آن استفاده نکرده است که این امر، حاصل تلاش مدیران کانون در این سال‌هاست. امیدوارم این تفاهم‌نامه در زمانی کوتاه به قرارهای عملیاتی و اجرایی دربیاید و شکل اجرایی پیدا کند.

نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی هفتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی مصادف با ایام ماه رمضان از ۲۱ تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ تا ۱ بامداد در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

هفتمین روز از نمایشگاه و بازار فروش اسباب‌بازی با عنوان «مدیریت بحران» نام‌گذاری شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =