مربیان کانون استان کرمانشاه در نشست سیر مطالعاتی شرکت کردند

نشست سیر مطالعاتی کتاب رستاخیز کلمات، مجموعه مقاله‌های دکتر محمدرضا شفیعی‌کدکنی با حضور مربیان ادبی، فرهنگی و کارشناسان ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و به صورت وبینار در روز یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، نشست سیر مطالعاتی کتاب رستاخیز کلمات، مجموعه مقاله‌های دکتر محمدرضا شفیعی‌کدکنی با حضور مربیان ادبی، فرهنگی و کارشناسان ادبی کانون استان و به صورت وبینار در روز یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ برگزار شد.

محمد خیاط‌زنجانی، سرپرست کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: در این نشست، فاطمه ناظری و مژگان خوش‌طبع، کارشناسان ادبی کانون استان کرمانشاه به تجزیه و تحلیل این کتاب و همچنین، بیان نکته‌های مرتبط با اصول کارگاه‌های ادبی پرداختند.

خیاط‌زنجانی همچنین گفت: مربیان شرکت‌کننده به صورت کارگاهی، ضمن گفت‌وگو درباره مباحث مطروحه، نظرهای خود و کاربردی کردن این مباحث در کارگاهها را اعلام کردند.

بر همین اساس، مقرر شد؛ مباحث مطرح شده توسط کارشناسان ادبی در این نشست، طی فصل تابستان به صورت مستقیم در کارگاه‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

جلسه دوم این نشست، قرار است در پایان فصل تابستان و با موضوع مباحثی چون ادبیت، فرم، هنرسازه‌ها، و... در آثار اعضای کانون پرورش فکری برگزار شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =