اکران ۷۵ فیلم کودک و نوجوان در مراکز کانون سراسر کشور

۷۵ پویانمایی از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در قالب ویژه‌برنامه‌ای با عنوان «تابستان با سینمای کانون» در مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور نمایش داده می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش این فیلم‌ها از اول تیر ۱۴۰۱ آغاز شده و تا ۲۲ شهریور روی پایگاه اینترنتی کانون به نشانی cinema.kpf.ir اکران خواهد شد.

هم‌زمان با آغاز فصل تابستان و برنامه‌ریزی کانون برای غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، برنامه‌های متنوعی در تمامی مراکز فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

با توجه به برنامه‌ریزی معاونت تولید کانون، مبنی بر نمـایش آثـار منتخب از فیلم‌های کانون ویژه فصل تابستان؛ ۷۵ فیلم پویانمایی تولید شده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن‌های نمایش مراکز فرهنگی هنری سراسر کشور به صورت روزانه و رایگان اکران خواهد شد.

ماهوری، ماه بود و روباه، مادربزرگ پرنده، ریشه در آسمان، روزی کلاغی، نشانی، بعله، باغ هزار دخترون، گیلگمش، بیماری دلسوزی، قدم یازدهم و... از جمله انیمیشن‌هایی هستند که در مراکز کانون اکران می‌شود.

این فیلم‌ها مجموعه‌ای از آثاری است که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی بیش از ۵۲ سال فعالیت خود تولید کرده و برخی از این آثار نیز از جمله تولیدات جدید کانون در سال‌های اخیر است.

بر همین اساس هریک از فیلم‌های اکران‌شده به مدت دو روز بر روی این سامانه در طول تابستان قابل مشاهده است.

علاقه‌مندان می‌توانند با عضویت در مراکز فرهنگی هنری و حضور در کانون ضمن استفاده از کارگاه‌های عمومی و تخصصی، از فعالیت‌های فوق برنامه کانون پرورش فکری همچون اکران فیلم‌های تولید شده کانون در حوزه کودک و نوجوان بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =