معرفی برترین‌های مهرواره کشوری طنز«یک وعده‌ لبخند»/ نوقلم گیلانی، برگزیده بخش‌داستان‌نویسی شد

نوقلم گیلانی برگزیده بخش داستان‌نویسی دومین مهرواره کشوری طنز «یک‌وعده‌لبخند» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان گیلان، «شیوا کاظمی» عضو مرکز فرهنگی هنری ماسال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان، عنوان برگزیده بخش‌داستان‌نویسی دومین مهرواره کشوری طنز«یک وعده ‌لبخند» را ازآنِ خودکرد.

آیین پایانی این مهرواره که به‌همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در بخش‌های «شعر»، «داستان کوتاه» و «عکاسی» برنامه‌ریزی و فراخوان‌شد، هم‌زمان با عید سعید غدیرخم در فرهنگ‌سرای بانوان شهرداری  شهر اردبیل صورت‌گرفت و ۷۷ برگزیده این رویداد تجلیل‌شدند.

براساس این گزارش، داوری  بخش«داستان» این مهرواره کشوری را شراره هاشم‌دباغیان، نگین صدری‌زاده و سمیرا قیومی برعهده‌داشتند و  از میان ۳۲۲ اثر رسیده به دبیرخانه، در گروه سنی نونگاه (۱۲+)۱۰ اثر، در گروه سنی نوجوان (۱۵+) ۲۴ اثر و در گروه سنی بزرگ‌سال (۲۲-۱۸) ۶ اثر را به عنوان برگزیده اعلام کردند.

«شیوا کاظمی» عضو مرکز فرهنگی هنری کانون ماسال استان گیلان نیز از شرکت‌کنندگان بود و در جمع برگزیدگان گروه سنی نونگاه (۱۲+)  بخش داستان‌نویسی این مهرواره کشوری جای‌گرفت.

گفتنی است، شیوا کاظمی از اعضای فعال و کتاب‌خوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ماسال محسوب‌می‌شود و طی ۵ سال گذشته با شرکت در کارگاه‌های مختلف این کانون  و هدایت‌های «پروانه عاشری» مربی ادبی این مجموعه فرهنگی، روند رو به رشدی را تجربه‌کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =