برگزاری کارگاه اموزشی قصه گویی در مجتمع فرهنگی هنری آیت الله مدنی

کارگاه آموزش قصه گویی با حضور اعضا و والدین در مجتمع شهید آیت الله مدنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان روز پنج شنبه ۲۷ مردادماه کارگاه آموزش قصه گویی با حضور فروزنده طاوسی اجود برگزار گردید. در این کارگاه که ویژه اعضای دختر و پسر، والدین ،پدربزرگها و مادربزرگها بود، به مسله ی مهم انتخاب قصه ی مناسب هرگروه سنی، ویژگی های قصه، در نظر گرفتن ویژگی های فردی قصه گو ، چگونگی استفاده از زبان بدن و نحوه ی استفاده از شعر، ضرب المثل، آیه و حدیث در قصه پرداخته شد. طاوسی در ادامه به قصه گویی دوزبانه پرداخت و فیلم قصه ی ککیلی را که در سالهای ۹۶ و ۹۷ در جشنواره قصه گویی بین المللی روایت شده بود، برای شرکت کنندگان نمایش دادند.

در پایان توضیحاتی نیز درباره پادکست داده شد.اعظم کیانی مسئول مجتمع شهید آیت الله مدنی ضمن تشویق حاضرین به ثبت نام در دورهمی قصه گویی، اعلام آمادگی کرد که در طول هفته آینده پاسخگوی علاقه مندان خواهد بود و خانواده ها می توانند جهت ثبت نام در سایت kanoonfest.ir به مجتمع مراجعه کرده و همکاران همه ی تلاش خود را برای ثبت نام حداکثری مشتاقان به حضور در دورهمی قصه گویی را انجام خواهند داد.

فروزنده طاوسی اجود در سالهای۹۵،۹۶،۹۷،۹۸ به مرحله منطقه ای و در سال ۹۶ به مرحله بین المللی جشنواره بین المللی قصه گویی راه پیدا کرد. همچنین در سال 1400 در بخش پادکست جشنواره بین المللی تا مرحله نیمه نهایی ارتقا یافت و در سال 1401 در جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش پادکست برگزیده کشوری شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =