کد خبر: 317578
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
 فیلم سینمایی"یدو" در سینما کانون کرمانشاه اکران می‌شود

فیلم سینمای «یدو» به کارگردانی مهدی جعفری از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، فیلم سینمایی "یدو" در سینماکودک کانون پرورش فکری کرمانشاه اکران می‌شود.

محمد خیاط‌زنجانی، سرپرست کانون استان کرمانشاه، با اعلام این خبر افزود: اولین اکران عمومی فیلم سینمایی "یدو" در استان کرمانشاه، در روز پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ با حضور کودکان، نوجوانان، خانواده‌ها و علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

خیاط‌زنجانی همچنین گفت: هم‌زمان با نمایش این فیلم، جلسه نقد آن نیز با حضور مهدی جعفری، کارگردان فیلم "یدو" برگزار خواهد شد.

بر همین اساس، علاقه‌مندان برای تهیه بلیط رایگان تماشای این فیلم می‌توانند به همه مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سطح شهر کرمانشاه مراجعه کنند.

یدو فیلمی به کارگردانی مهدی جعفری، نویسندگی مهین عباس‌زاده و مهدی جعفری و تهیه‌کنندگی محمدرضا مصباح محصول سال ۱۳۹۹ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر شده‌است.

این فیلم براساس داستان زخم شیر از صمد طاهری ساخته شده است.

ستاره پسیانی، اکبر اودود، سعید آلبوعبادی، ...بازیگران فیلم سینمایی "یدو" هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =