مصطفی رحماندوست دبیر جایزه مرغک کانون شد

مصطفی رحمان‌دوست شاعر و نویسنده نام‌آشنا با حکم مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به‌عنوان دبیر «جایزه مرغک» (جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان) منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، حامد علامتی مدیرعامل کانون در این حکم به شایستگی‌ها، سوابق و تجربه‌های ارزشمند رحماندوست اشاره کرده و برگزاری این رویداد را فرصت ارزشمندی دانسته است که علاوه بر ارزیابی دقیق و کارشناسی کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان، امکان معرفی و حمایت از آثار فاخر و هویت‌بخش این حوزه را فراهم می‌سازد.

وی همچنین در این حکم اظهار امیدواری کرده است تا با بهره‌مندی از ظرفیت‌های عظیم دانش و تجربه گرانسنگ نویسندگان، شاعران و ناشران کتاب و توجه به ارزش‌های فرهنگ اصیل ایرانی  و اسلامی و ملاحظه سیاست‌ها و جایگاه فرهنگی کانون، در مسیر اجرای برنامه‌های شورای سیاست‌گذاری این رویداد و جریان‌سازی و اعتلای آثار ادبی حوزه‌ی کودک و نوجوان گام‌های مؤثری برداشته شود.

«جایزه مرغک» از سوی کانون پرورش فکری و با هدف ایجاد بستر مناسب برای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و معرفی کتاب‌های برگزیده حوزه کودک ونوجوان و حمایت از ناشران این حوزه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =