جلسه کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه‌ی فجر استان خوزستان برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی کارگروه کودک و نوجوان ستاد دهه‌ی فجر استان خوزستان شنبه یکم بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با حضور اعضای کارگروه در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کانون خوزستان، جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی کارگروه کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان خوزستان به میزبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با حضور وحید کیانی مدیرکل کانون استان و اعضای این کمیته برگزار شد.

وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ایام دهه‌فجر را فرصتی برای شناخت نسل امروز از آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب برشمرد و افزود؛ مراکز فرهنگی هنری کانون استان با اجرای ویژه برنامه‌های متنوع در حضور کودکان و نوجوان، این جشن ملی را برگزار خواهد کرد.

او همچنین از سایر دستگاه‌ها خواست تا در برگزاری هرچه باشکوه‌تر  ویژه برنامه‌های دهه فجر،کانون استان را همراهی کنند.

در ادامه نمایندگان سایر دستگاه ها برنامه‌های خود را ارائه دادند و در جهت هماهنگی بیشتر برای اجرایی شدن آن ها به گفت‌وگو نشستند. 

گفتنی است؛ دستگاه‌های عضو کارگروه کودک و نوجوان بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان خوزستان را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری، اداره کل آموزش‌و پرورش، صدا و سیمای مرکز خوزستان، اداره کل بهزیستی، اداره کل نهاد کتابخانه‌های عمومی و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تشکیل می‌دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =