همایش انجمن های هنرهای تجسمی و شاعران و نویسندگان نوجوان کانون استان اصفهان

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به همت واحد های کارشناسی هنری و ادبی کانون استان ، همایش انجمن هنرهای تجسمی و انجمن شاعران و نویسندگان نوجوان در مجتمع کانون برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان ، در هشتمین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به همت واحد های کارشناسی هنری و ادبی کانون استان همایش انجمن هنرهای تجسمی و انجمن شاعران و نویسندگان نوجوان در مجتمع کانون برگزار شد .

همایش انجمن های هنرهای تجسمی و شاعران و نویسندگان نوجوان کانون استان اصفهان

در همایش هنرهای تجسمی اعضا به همراه مربیانشان در یک کارگاه فعالیت محور به خلق آثار زیبای هنری خود پرداختند و در انجمن شاعران و نویسندگان ، یلدا زارع ، محدثه جنتی ، نازنین زهرا صادقی ، علی بابایی ، طهورا شایسته کیا ، دنیا کرد آبادی و غزل رنحبر از اعضای نوجوان آثار ادبی خود را خوانش کردند و دیگران هم ضمن لذت شنیدن با نقد و بررسی آثار ، احساس قشنگی را رقم زدند .

گفتنی است فرشته هادی پور ( کارشناس تصویر گری ) ، نفیسه نصیری ( مجری و کارشناس ) ، شکوفه آقا کثیری ( نقد شعر ) و پریسا اختیاری ( نقد داستان ) از مربیان خوب کانون به عنوان میهمانان این برنامه با بچه ها همراهی کردند .

همایش انجمن های هنرهای تجسمی و شاعران و نویسندگان نوجوان کانون استان اصفهانارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =