کد خبر: 324847
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
تمدید مهلت ثبت‌نام کارگاه‌های فصل بهار کانون

زمان ثبت‌نام اینترنتی کارگاه‌های فصل بهار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که تا ۲۳ فروردین اعلام شده بوده به مدت یک هفته تمدید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کارگاه‌ها در رشته‌های گوناگون فرهنگی، هنری و ادبی در قالب کارگاه‌های هنر خلاق به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

بر همین اساس نقاشی، خوش‌نویسی تحریری، نوشتن خلاق، عروسک‌سازی، آزمایش‌های علمی در خانه، انیمیشن، نمایش عروسکی، پاپیه ماشه، نجوم، زیست‌شناسی، بازی‌ و سرگرمی، قصه‌گویی، شبه قالی، تصویرسازی، کاردستی، سفال، کلاژ، اریگامی، نقالی و... از جمله کارگاه‌های آنلاین فصل بهار است که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان با شرط دارا بودن سن ۴ سال به بالا برای ثبت‌نام در دوره‌های مجازی تا ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ فرصت دارند به پایگاه مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی  http://kpf.ir مراجعه کنند.

در عین حال برای ثبت‌نام اولیه در دوره‌های حضوری نیز علاقه‌مندان نخست باید به سایت کانون به نشانی https://kpf.ir/user_register مراجعه و در یکی از مراکز نزدیک محل سکونت خود ثبت‌نام کنند سپس با تماس یا مراجعه حضوری به آن مرکز در جریان برنامه کارگاه‌های آن قرار بگیرند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال حاضر با ۱۰۳۹ مرکز فرهنگی هنری ثابت، سیار شهری و روستایی و کتاب‌خانه پستی در سراسر کشور فعال است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =