کد خبر: 326975
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷
جوایز پویانمایی «سمپاش» به ۱۴۹ رسید

تعداد جوایز انیمیشن «سمپاش» با دریافت جایزه افتخاری هیات داوران جشنواره هنرهای «یوتا» در کشور آمریکا به ۱۴۹ رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، انیمیشن «سمپاش» ساخته فرنوش عابدی از محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که تاکنون جوایز متعددی از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده است.

جایزه بهترین فیلم انیمیشن از جشنواره فیلم «نیو جرسی» کشور آمریکا، جایزه بهترین فیلم کوتاه انیمیشن از جشنواره «فیلمز فور فورست» کشور آمریکا، جایزه بهترین فیلم کوتاه انیمیشن از جشنواره «ایگنیت»کشور بریتانیا، جایزه بهترین انیمیشن از جشنواره فیلم «آف ریل» کشور آمریکا، جایزه بهترین فیلم کوتاه از جشنواره فیلم‌های علمی تخیلی «اسپیس برینز» کشور استرالیا، جایزه بهترین فیلم کوتاه انیمیشن از جشنواره بین‌المللی مولتی مدیا «بلک اسفر» کشور جمهوری چک از جوایزی است که به تازگی به موفقیت‌های این انیمیشن اضافه شده است.

جوایز پویانمایی «سمپاش» به ۱۴۹ رسید

به این ترتیب تاکنون ۱۰ جایزه از بریتانیا، ۱ جایزه از پرو، ۴ جایزه از هند، ۱۸ جایزه از ایتالیا، ۵ جایزه از برزیل، ۴ جایزه از اسپانیا، ۴۴ جایزه از آمریکا، ۲ جایزه از کره جنوبی، ۲ جایزه از صربستان، ۲ جایزه از ترکیه، ۱ جایزه از روسیه، ۱ جایزه از اتریش، ۱ جایزه از تایوان، ۳ جایزه از فرانسه، ۴ جایزه از مکزیک، ۳ جایزه از یونان، ۱ جایزه از اوکراین، ۱ جایزه از سوئد، ۱ جایزه از بلغارستان، ۱ جایزه از اکوادور، ۱ جایزه از گرجستان، ۶ جایزه از کانادا، ۱ جایزه از مراکش، ۱ جایزه از آلمان، ۲ جایزه ار رومانی، ۱۰ جایزه از استرالیا، ۳ جایزه از ونزوئلا، ۲ جایزه از فیلیپین، ۱ جایزه از هلند، ۲ جایزه از جمهوری چک و ۱ جایزه از کشور دومینیکن برای «سمپاش» ثبت شده است.

پویانمایی ۹ دقیقه‌ای «سمپاش» با تکنیک سه بعدی (3D) در مورد سرزمینی است که در آن رویش هرگونه گل و گیاهی ممنوع است و ارتشی به نام «سمپاش» وظیفه نگهداری و شکار گیاهان و کسانی که از آنها نگهداری می‌کنند را دارد. داستان فضای علمی تخیلی دارد و در آن، ویران‌شهری نقطه مقابل آرمانشهر است. در این فضای ویران‌شهر، آینده‌ای نه چندان روشن وجود دارد و یکی از این سربازها پس از آشنایی با یک گیاه کوچک مسیرش عوض می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =