سیزدهمین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کرمانشاه

سیزدهمین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کرمانشاه در سال ۱۴۰۲، با حضور اعضای شورای فرهنگی و با هدف برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های پیش رو برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، سیزدهمین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کرمانشاه، با حضور اعضای شورای فرهنگی و با هدف برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های پیش رو برگزار شد .
محمد خیاط زنجانی مدیر کل کانون استان، با تشکر از زحمات همکاران در اتفاقاتی که در اجرای برنامه های پیشین رقم زدند، گفت : برگزاری کارگاه سفال اتفاق خوبی بود که بهتر است این بازآموزی در دوره‌های مختلف تکرار شود . 
وی افزود : با توجه به اینکه در سفرهای ۲۰ روز یک شهرستان طبق مصوبات و درخواست‌های مسئولین و مربیان در جلسات برگزار شده، در حد توان به خواسته های طرح شده رسیدگی می شود، اینک باید به درخواست اردوی اعضای دختر نوجوان مرکز ثلاث توجه گردد و برنامه‌ریزی‌های لازم در این خصوص صورت پذیرد .

سیزدهمین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کرمانشاه
زنجانی با اشاره به کمبود بودجه استان در چند ماه آینده، صرفه جویی و کم کردن بار هزینه ها را در اجرای کارها و فعالیت‌ها خواستار شد و در خصوص چالش‌های موجود و دلایل آن و گذر از آنها توضیحاتی را ارائه نمود .
گردهمایی همکاران ستادی و دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی فعالیت‌های آموزش و پرورش استان نیز از موارد مهمی بود که در مورد آن بحث و تبادل نظر شد و موضوعات مورد طرح در این گردهمایی بررسی و تعیین گردید .

سیزدهمین جلسه شورای فرهنگی کانون استان کرمانشاه
زنجانی با اشاره به اینکه امسال استان کرمانشاه به عنوان ستاد اجرایی اربعین پای کار خواهد بود، بیان داشت : در سال گذشته موکب‌هایی از طرف استان‌های مختلف برپا شد که کانون کرمانشاه با ۴ موکب خدمات خود را به زائرین ارائه داد و امسال نیز امیدواریم با حضور پر رنگ همکاران‌ استان به عنوان سفیران اربعین، در این زمینه نقش محوری و اثربخشی را ایفا نماییم .
برنامه های حضور تماشاخانه سیار در استان، قصه‌گویی عاشورایی، تعزیه خوانی در ایام محرم، برگزاری فراخوان‌های کشوری متناسب با ایام، جشن عزیز همراه، فعالیت‌های تابستانی و ... از دیگر مواردی بود که در مورد هر یک از آنها گفتگو شد .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =