کد خبر: 332517
تاریخ انتشار: ۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۷
بازدید 90
با «نسل پر فروغ» در جوادآباد استان تهران

تریلی سیار با حضور مربیان و اعضا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران میهمانان کودکان و نوجوانان شهر جوادآباد شد.

به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، تماشاخانه سیارکانون همزمان با روز نوجوان (هشتم آبان ماه) میهمان مدارس جوادآباد شد.

به مناسبت گرامیداشت روز نوجوان و دانش‌آموز، ویژه برنامه‌ای با عنوان «نسل پرفروغ» با حضور مدارس ابتدایی و متوسطه با همراهی عوامل تماشاخانه سیار کانون در میدان معلم جوادآباد و روستای آب باریک از توابع شهر جوادآباد در مقابل امامزاده معصوم و مظلوم از نوادگان امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

"نسل پر فروغ" به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران و معاونت تولید در حمایت از کودکان غزه برگزار شد و همسرایی سرود «سلام فرمانده» با حضور کودکان و نوجوانان اجرا شد. از دیگر بخش های این ویژه برنامه می توان به  نمایش عروسکی، قصه‌گویی، نقالی، مسابقه و قرائت بیانیه و... که با هدف بزرگداشت روز نوجوان بود اشاره کرد.

سارینا سیف عضو نوجوان مرکز ۳۱ با اجرای نقالی، الهه تاجیک با قصه‌گویی و پروانه هاشمی با اجرای مسابقه و قرائت بیانیه در «نسل پر فروغ» نقش آفرینی کرده و به معرفی مراکز فرهنگی هنری ورامین و پیشوا پرداختند.  

سیدمحمدزاهدی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ورامین، محمدفرهام‌مهر شهردار جوادآباد و  عابده مرادی رئیس آموزش و پرورش جوادآباد از میهمانان حاضر در این برنامه بودند.

محمدفرهام‌مهر شهردار جوادآباد در پیشبرد اهداف عمرانی و برای بازسازی مرکز فرهنگی هنری جوادآباد، قول همکاری و مساعدت داد و افزود؛ فصل مشترک کانون و شهرداری، مقوله فرهنگ و فرهنگ‌سازی در حیطه علوم شهروندی و ارتقای کیفیت زندگی در شهرهای اطراف تهران است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =