دیدار با مادر شهید بزرگوار « محمد رضا تورجی زاده»

دیدار با مادر شهید بزرگوار « محمد رضا تورجی زاده» در هفته بزرگداشت شهدا از طرف مدیر کل کانون پرورش فکری استان اصفهان و همکاران ستادی انجام گرفت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان  و نوجوانان استان اصفهان ، به مناسبت هفته بزرگداشت شهدا وتجلیل از خانواده این عزیزان و بخصوص مادران شهدای عزیز ، مهدی آقایاری مدیر کل کانون پرورش فکری استان به همراه همکاران ستادی در دومین شب ماه مبارک رمضان به دیدار خانواده شهید محمد رضاتورجی زاده رفتند .

مدیر کل کانون استان در ابتدای این دیدار ضمن تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امنیت امروز کشور مدیون جانفشانی‌ها و ایثارگری همه رزمندگان اسلام است و تکریم خانواده‌های معظم شهدا کوچک‌ترین تکلیف است و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تقدیر و تجلیل از مادران شهدا بیان کرد :  مادران شهدا الگوی بسیار خوبی برای رشد و پرورش نسلی از تبار حضرت زهرا (س) برای جامعه اسلامی ما خواهند بود که ما همیشه قدردان فداکاری، صبوری و ایثار آن‌ها هستیم.

در ادامه این دیدار برادر شهید بزرگوار  « محمد رضا تورجی زاده» در خصوص ویژه گی های بارز اخلاقی شهید به ایمان ، تدین ، برپایی نماز به وقت ، شب زنده داری ،نظم و رعایت مقررات و حقوق شهروندی ، مردم داری ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و بخصوص تهیج و ترغیب جوانان به حضور در جبهه ها و دفاع از کیان مهین اسلامی به عنوان یک تکلیف  ، حس مسوولیت پذیری ،  اخلاق نیکو و گشاده رویی ، اهمیت دادن به کتاب و کتاب خوانی ، مقید به موازین شرع مقدس وارادت خاص به خاندان معصومین علیهم السلام و به ویژه حضرت زهرا سلام الله علیها اشاره کرد و عنوان نمود : خلاصه هرآنچه خوبی بود در وجود ایشان نمود پیدا می کرد .

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود بیان نمود: امروز وظیفه همه مادر قبال شهدا سنگین است و باید با کار جهادی و میدانی میراث شهدا را که همان حفظ انقلاب اسلامی است ترویج و تبیین کنیم و اگر من و امثال من و شما عزیزانی که در کانون زحمت می کشید برای نسل نوجوان برنامه نداشته باشیم ، دشمن برای آنها برنامه و محتوا می چیند و این یک وظیفه و تکلیف است .

در بخش پایانی دیدار مادر شهید بزرگوار ضمن ابرازخرسندی ازحضور مدیر کل کانون پرورش فکری و همکارانشان بر ضرورت حفظ دین و انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع از ارزشهای دینی و اسلامی بیان کرد : دعا می کنم شما که در کانون پرورش فکری کار می کنید زنده و سلامت بمانید تا پیام رسان شهدا باشید .

دیدار با مادر شهید بزرگوار « محمد رضا تورجی زاده»

دیدار با مادر شهید بزرگوار « محمد رضا تورجی زاده»

دیدار با مادر شهید بزرگوار « محمد رضا تورجی زاده»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =