پیام مهدی آقایاری مدیر کل کانون پرورش فکری استان اصفهان در خصوص شهادت سردار زاهدی و جمعی از مستشاران نظامی ایران

مدیر کل کانون پرورش فکری استان عنوان کرد : ملت بصیر ایران با شرکت پرشور خود در راهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از رژیم فاسد و کودک کش اسرائیل این اقدام رذیلانه را شدیداً محکوم خواهند نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان اصفهان، مهدی آقایاری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان در پی حمله رژیم اشغالگر قدس به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی ایران با صدور پیامی اعلام کرد:

رژیم غاصب و متجاوز صهیونیستی در پی شکست‌های ترمیم ناپذیر خود در جنایتی آشکار با حملات موشکی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق سوریه، که منجر به شهادت سردار زاهدی و جمعی از مستشاران و پاسداران انقلاب اسلامی شد، بار دیگر عجز و درماندگی خود را از رویارویی با رزمندگان و مجاهدان جبهه مقاومت در خطوط مقدم نبرد به نمایش گذاشت.

در این پیام تاکید شده است: بی تردید این اقدام ظالمانه و وحشیانه بی پاسخ نخواهد ماند و نیروهای جبهه مقاومت انتقام خون شهیدان والامقام و تمام شهیدانی که جان خود را در دفاع از آرمان‌های امت اسلامی و حمایت از ملت مظلوم فلسطین نثار کردند، هوشمندانه خواهند گرفت.

ملت بصیر ایران با شرکت پرشور خود در راهپیمایی روز قدس و اعلام انزجار از رژیم فاسد و کودک کش اسرائیل این اقدام رذیلانه را شدیداً محکوم خواهند نمود.

مهدی آقایاری در پیام خود عنوان کرد: اینجانب ضمن عرض تسلیت و تبریک شهادت این شهیدان سرافراز به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران ، هم استانی های عزیز و همیشه پیشرو اصفهانی و خانواده محترم شهدا، به روح مطهر و پرفتوح آنان سلام و درود فرستاده و تاکید می‌کنم راه شهدای جبهه مقاومت را تا پیروزی نهایی ادامه خواهیم داد ان شاء الله.

مهدی آقایاری مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان .

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =