بسته‌های خرسندساز در راه است/ کیفیت‌بخشی به معیشت همکاران، اولویت مسئولان

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کیفیت‌بخشی به معیشت کارکنان را از اولویت‌های مدیرعامل کانون اعلام ‌کرد و از ارایه بسته‌های خرسندساز به همکاران خبر داد.

به‌گزارش اداره‌کل روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل کانون، امیر محمدپور که در نشست اداری کانون پرورش فکری  کودکان و نوجوانان استان گیلان در رشت سخن‌ می‌گفت، با اشاره به مخاطبان این مجموعه و ظرافت‌های فعالیت در حوزه کودک و نوجوان تصریح ‌کرد: نسل کودک و نوجوان، معصوم‌ترین افراد به‌شمار می‌روند و نقش‌آفرینی در این عرصه، بیانگر تعلق خاطر پروردگار به بنده است.

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون پرورش فکری هم‌چنین، جنس نیروهای انسانی کانون را بی‌نظیر توصیف ‌کرد و با اشاره به همدلی و همراهی حاکم بر مجموعه گفت: این مهم، زمینه‌های خدمات‌رسانی هر چه بهتر به مخاطبان و ارتقای جایگاه این نهاد فرهنگی را فراهم‌ می‌کند.

بسته‌های خرسندساز در راه است/ کیفیت‌بخشی به معیشت همکاران، اولویت مسئولان

محمدپور نیز از رسالت‌های تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان برای کیفیت‌بخشی به معیشت و ایجاد فرصت‌های رفاهی برای همکاران سخن ‌به‌ میان‌ آورد و از تلاش‌های حامد علامتی، مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای ارایه بسته‌های خرسندساز و بسترسازی برای استمرار فعالیت‌های عاشقانه و هدف‌مند کارکنان این مجموعه طی سال ۱۴۰۳ خبر داد.

وی در همین زمینه اظهار کرد: حمایت، مقدم بر نظارت است و از این‌رو برای ارایه خدمات ‌فرهنگی با کیفیت به نسل کودک و نوجوان و پرهیز از روزمره‌گی، افزون ‌بر برنامه‌ریزی، مدیریت امکانات موجود و فرصت‌سازی، حمایت از سرمایه‌های انسانی در دستور کار قرار دارد.

پاسخ‌گویی مدیرکل منابع و پشتیبانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به پرسش‌های حاضران در ارتباط با بانک اطلاعات نرم‌افزاری کارکنان، بیمه و رفاه، وضعیت همکاران پاره‌وقت و تعیین تکلیف کارکنان انتقالی، از دیگر برنامه‌های این نشست اداری به‌شمار می‌رفت.

مدیرکل کانون استان گیلان هم ضمن اشاره به شب‌های قدر و تسلیت شهادت امام‌علی(ع) و سرداران رشید سپاه اسلام در سوریه، حضور مدیرکل توسعه منابع و پشتیبانی کانون در گیلان را مورد توجه قرار داد و این سفر را بسترساز کیفیت‌بخشی به برنامه‌ها و تحقق اهداف کانون طی سال ۱۴۰۳ عنوان‌کرد.

بسته‌های خرسندساز در راه است/ کیفیت‌بخشی به معیشت همکاران، اولویت مسئولان

سیدجلیل میرعظیمی در همین ارتباط، به تشریح برخی از سیاست‌ها و برنامه‌های کانون گیلان پرداخت و از دست‌آوردهای این مجموعه در سال ۱۴۰۲ سخن‌گفت.

ارایه‌ دیدگاه‌ها و طرح پرسش‌ از سوی همکاران ستادی پایان‌بخش این نشست بود که بود که صبح روز سه‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در رشت برگزار شد.

یادآوری می‌شود طی سفر روزهای ۱۴ و ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی کانون به استان گیلان، افزون‌بر برگزاری جلسه‌های اداری و فرهنگی، بازدید از مراکز فرهنگی هنری، نیازسنجی و گفت‌وگو با همکاران در دستور کار قرار دارد.

بسته‌های خرسندساز در راه است/ کیفیت‌بخشی به معیشت همکاران، اولویت مسئولان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =